Centrale telefoniczne

Centrale telefoniczne Kraków, linie analogowe POTS, linie cyfrowe ISDN, linie GSM, VoIP, centrale PABX, przekazywanie rozmów telefonicznych, projektowanie centrali telefonicznych.

Centrale telefoniczne służą do poprawy komunikacji z oraz wewnątrz firmy. Dzięki niej możemy zaprogramować powitanie głosowe, które przedstawi naszą firmę Klientowi oraz pozwoli na wybór działu, do którego chce się dodzwonić poprzez wybranie odpowiedniej cyfry. Po otrzymaniu telefonu od Klienta pracownik może w łatwy sposób przekazać połączenie do innego działu/pracownika korzystając z funkcji przekazania rozmowy. Nowoczesne centrale telefoniczne wspierają szeroką gamę łączy telekomunikacyjnych:

  • Linie analogowe POTS
  • Linie cyfrowe ISDN (BRA, PRA)
  • Linie GSM
  • VoIP (SIP)

Centrale PABX umożliwiają podpięcie różnych aparatów telefonicznych, od tradycyjnych analogowych przewodowych i bezprzewodowych jak i cyfrowych ISDN, systemowych i VoIP. Niektóre telefony mogą współpracować z centralą poprzez wyświetlanie na swoich wyświetlaczach lub programowalnych przyciskach informacje systemowe, np. zajętość linii wewnętrznych, miejskich.

Slican oferuje również bramofony do swoich central. Dzięki temu nasz system może w łatwy sposób zintegrować z domofonem wejściowym do biura – wówczas osoba próbująca wejść do naszej firmy zadzwoni na telefon na recepcji, a nie na osobne urządzenie. To samo może się tyczyć bramy wjazdowej do firmy – co ciekawe, jeśli centrala jest podłączona do automatyki bramy wjazdowej to można tak zaprogramować centralę telefoniczną, by dzwoniąc na centralę za pomocą wskazanego przez nas numeru otworzyć sobie bramę. Dzięki temu nasz telefon służbowy może pełnić funkcję pilota do bramy wjazdowej do firmy.

Te i wiele innych funkcji, które oszczędzą czas Twoim pracownikom i stać się profesjonalną wizytówką Twojej firmy można znaleźć w centralach oferowanych przez firmę Teleaudyt – autoryzowanego serwisu firmy Slican.

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową, nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.  Możesz również odwiedzić nas w Krakowie przy ulicy Klasztornej 31. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

TOP

Facebook

Google Plus