Pakiet Microsoft 365 Enterprise E1 - Przez 6 miesięcy - za darmo!

W związku z panującą epidemią koronawirusa, wielu pracowników jest zmuszonych pozostać w domach i pracować zdalnie. Dzięki korzystaniu z Microsoft 365 Enterprise E1
będziemy mogli pracować z każdego miejsca, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Pakiety Microsoft Office 365 dla każdego!

Nie ograniczaj się funkcjami czy przestrzenią dyskową. Pracuj w zgodzie ze swoim stylem. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości Microsoft Office 365.
Usługi chmurowe, G Suite, Microsoft Office 365, Azure, rozwiązania dla firm, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Poczta, Skype dla firm, oprogramowanie dla firm.

Profesjonalna obsługa informatyczna firm

Jesteśmy po to, żeby wsperać na co dzień Twoją firmę!
Usuniemy usterki komputerowe, skonfigurujemy sieć i przypilnujemy Twoje serwery. Razem z nami przejdziesz na chmurę i zapomnisz o awariach sprzętowych.

Poznaj Teleaudyt

Co robimy?

Nasi specjaliści  zajmą się naprawą usterek na twoim komputerze, administracją sieci i serwerów. Z nami przejdziesz do niezawodnej chmury oraz przyspieszysz swoją firmę dzięki Office 365.

Pracownicy Teleaudyt

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z 15 specjalistów z różnych dziedzin i ciągle rośnie – od pracowników działu wsparcia informatycznego po specjalistów systemów serwerowych, inżynierów instalacji teletechnicznych.

Teleaudyt Kraków

Dlaczego my?

Teleaudyt istnieje od ponad 10 lat! Dzięki temu, że oferujemy usługi informatyczne i szeroki wachlarz usług instalacyjnych zapomnisz o problemach związanych ze współpracą z Twoimi wieloma dostawcami!

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe

W razie awarii sprzętu nasi pracownicy naprawią usterki zdalnie lub przyjadą do Twojej firmy już w dzień zgłoszenia. Nie musisz jechać do serwisu i tracić swój czas i czas swoich pracowników. Teleaudyt zrobi wszystko!

Pakiet Office 365

Pakiet Office 365

Wdrożymy w Twojej firmie usługę Office 365 i przeszkolimy Twoich pracowników. Office 365 to pakiet: poczta email, system do wymiany plików oraz komunikacji w firmie – taki niezbędnik informatyczny dla firmy w każdej skali.

Usługi instalacyjne

Usługi instalacyjne

Świadczymy usługi w zakresie: budowy sieci komputerowych, instalacji systemów alarmowych, monitoringu, central telefonicznych oraz wielu innych. Po zbudowaniu będziemy Cię wspierać w utrzymaniu i rozbudowie tych systemów.

NAJNOWSZE NA BLOGU

ZAUFALI NAM

ErgoStore
Trefl Kraków
Lobos Kraków
Barwa Kraków
ErgoPos