JESTEŚ TUTAJ: MICROSOFT 365 / CENNIK MICROSOFT 365 / EXCHANGE online PLAN 1

Exchange Online Plan 1

Exchange Online Plan 1

Licencja ta jest odpowiednia dla pracowników, którym nie potrzeba aplikacji z pakietu Office 365. Potrzebują tylko poczty e-mail klasy biznesowej. 
 Poczta
Exchange to usługa poczty e-mail klasy biznesowej o pojemności 50GB z możliwością załączania plików o rozmiarze do 150MB oraz z wbudowanymi filtrami antyspamowymi czy analizą załączników dołączanych do wiadomości pod kątem potencjalnego zagrożenia. Poczta jest dostępna w wersji na urządzenia mobilne i za pośrednictwem przeglądarki Internetowej pod adresem: https://login.live.com oraz posiadanego klienta pocztowego (np. Outlook, Thunderbird). 
 Zarządzanie kontaktami i kalendarzem
Kalendarz w usłudze Exchange Online Plan 1 pozwala na tworzenie, udostępnianie i zarządzanie spotkaniami. Terminy w kalendarzu synchronizują się ze wszystkimi urządzeniami w czasie rzeczywistym. Kalendarz automatycznie informuje o zbliżającym się terminie.

Kontakty pozwalają zorganizować informacje kontaktowe o wszystkich współpracownikach i klientach oraz pozwalają na dzielenie się książką adresową z zespołem. Kontakty synchronizują się ze wszystkimi urządzeniami.   

 

 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji!