Przez 6 miesięcy – za darmo!

Microsoft 365 Enterprise E1

Microsoft 365 Enterprise E1 – Praca zdalna z każdego miejsca?

W związku z panującą epidemią koronawirusa, wielu pracowników jest zmuszonych pozostać w domach i pracować zdalnie. Dzięki korzystaniu z pakietu Microsoft 365 Enterprise E1 będziemy mogli pracować  z każdego miejsca, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Microsoft 365 Enterprise E1 – Od czego zacząć?

Na początku musimy wiedzieć, że darmowa wersja Microsoft 365 Enterprise E1 jest stworzona dla firm, niezależnie od liczby pracowników. Korzystać z niej mogą zarówno małe, jak i większe firmy.

Od momentu aktywacji, pakiet Microsoft 365 Enterprise E1 będzie dostępny aż przez 6 miesięcy (co ważne, nie jesteśmy ograniczeni jedynie do miesięcznego okresu korzystania). Po wygaśnięciu pakietu, nie trzeba będzie się martwić, że nasze dane zostaną utracone. W momencie przedłużenia subskrypcji, dane będą przywrócone.

Co zawiera Microsoft 365 Enterprise E1?

Microsoft 365 Enterprise E1, są to przede wszystkim wszystkie aplikacje pakietu Office, tj. Microsoft Teams, Word, Excel, Outlook, Power Point. Możemy z nich korzystać w każdym momencie i z każdego miejsca pracując zdalnie.

Pozwala Użytkownikom na dostęp m.in. do:

 • zaawansowanej poczty e-mail Exchange;
 • witryny internetowej SharePoint;
 • dysku OneDrive.

Ale to nie wszystko. Użytkownicy, w pełni będą mogli korzystać z aplikacji, które wchodzą w skład darmowej wersji, m.in.: Exchange Online, Flow for Office 365, Microsoft Teams, Microsoft Whiteboard, PowerApps for Office 365, Sway, Microsoft Planner, Forms, SharePoint Online, Office Online, Stream, Yammer Enterprise.

Jakie są zalety darmowego Microsoft 365 Enterprise E1?

 • To przede wszystkim szybki dostęp do aplikacji Office (Microsoft Teams, Word, Excel, Outlook, Power Point) z każdego miejsca;
 • OneDrive – Usługa współpracy oraz Magazyn plików online w chmurze;
 • Microsoft Teams – Korzystanie z wideokonferencji oraz czatu firmowego;
 • Synchronizacja kalendarza, poczty oraz kontaktów Exchange;
 • Dostęp do wielu innych pomocnych narzędzi, które są niezbędne podczas pracy zdalnej.

Stwórz centrum pracy zespołowej

dla nowoczesnej firmy z aplikacją

Microsoft Teams

Aplikacja Teams to centrum pracy zespołowej dla nowoczesnej firmy. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest współpraca, czatowanie, rozmowy i wideokonferencje w jednym miejscu bez względu na to, gdzie przebywa pracownik. Oparcie komunikacji i wymiany danych pomiędzy pracownikami na aplikacji Teams zapewnia:

 • niezależność od biura
 • błyskawiczną komunikację
 • wideokonferencje z pracownikami i klientami
 • szybki dostęp do ofert, procedur itp.
 • efektywność pracy zespołu
 • możliwość pracy za pomocą aplikacji mobilnej

W chwili obecnej firma Microsoft oferuje licencję próbną na usługę Teams na okres 6 miesięcy. Jedynym kosztem który należy przewidzieć jest koszt wdrożenia usługi w Państwa firmie zależny od ustalonego zakresu prac. Microsoft Teams oferuje:

Nowoczesne funkcje czatu zespołowego

Microsoft Teams umożliwia nie tylko klasyczne wysyłanie widomości tekstowych w ramach prywatnego chatu pomiędzy dwiema osobami, ale również czaty wieloosobowe, dając w ten sposób możliwość współpracy dużym zespołom bez konieczności przebywania w jednym miejscu. Każdy uczestnik konwersacji może ją ożywić dzięki użyciu emotikonów, nalepek, GIFów i memów dostępnych w  aplikacji.

Szybkie wideokonferencje

Usługa Microsoft Teams daje możliwość prostej organizacji wideokonferencji i zdarzeń na żywo nawet dla 10000 osób. Wystarczy stworzyć spotkanie w ramach aplikacji, dodać uczestników i wysłać im zaproszenie. Do spotkań można zapraszać również osoby spoza organizacji, a do uczestnictwa w konferencji ma potrzeby instalowania aplikacji – wystarczy przeglądarka internetowa. Konferencja w Teams może zostać nagrana a następnie przechowywana w usłudze Microsoft Stream.

Centrum pracy zespołowej z przestrzenią dyskową

W usłudze Teams możliwa jest edycja plików pakietu Office oraz szybki dostęp do bazy ofert, procedur, faktur itp. Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, SharePoint zostały wbudowane w usługę Microsoft Teams w celu zapewnienia możliwości efektywnej pracy bez konieczności opuszczania środowiska aplikacji Teams. W zależności od decyzji użytkownika edycja i dostęp do dokumentów mogą odbywać się w aplikacji Teams lub odpowiedniej aplikacji pakietu Office.

Zdalna pomoc

Dzięki funkcji udostępniania pulpitu lub okna aplikacji wraz z przekazaniem kontroli umożliwia realizację zdalnej pomocy pomiędzy osobami używającymi aplikacji Teams.

Bezpieczeństwo

Microsoft Teams oferuje zaawansowane zabezpieczenia zaprojektowane przez firmę Microsoft. Dane są zaszyfrowane podczas przesyłania oraz przechowywania. Jak wszystkie usługi  komercyjne Microsoft, zastosowany jest model operacyjny bez bieżącego dostępu do danych klientów. Usługa jest dostarczana na bazie hiperskalowalnej globalnej sieci centrów danych i centralnie zarządzana, podobnie jak każda inna usługa pakietu Office 365.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!