POZNAJ NARZĘDZIA, KTÓRE PRZENIOSĄ TWÓJ BIZNES NA INNY WYMIAR

Microsoft Teams to centrum dowodzenia dla Twojego zespołu na platformie Microsoft 365.

Zwiększa efektywność pracy, przejrzystość i komunikację między ludźmi oraz poprawia przepływ informacji i obieg dokumentów.

Obecnie kojarzony jest głównie ze szkołami, utożsamiany z komunikatorem z którego według statystyk korzysta już prawie sto pięćdziesiąt milionów użytkowników dziennie i fakt, jest to komunikator, ale czy na pewno na tym jego funkcje się kończą? Okazuje się, że niekoniecznie! To dopiero początek.

Planowanie zadań i monitorowie postępu nigdy nie było prostsze z Microsoft TO DO i Planner!

Klasyczne wypełnione tablice korkowe, eleganckie kreślone kalendarze i głowa pełna terminów. Lubisz te rozwiązania? My zdecydowanie wolimy narzędzia, które jednym kliknięciem organizują oraz zapamiętują wszystko za nas. Łatwy dostęp, bieżące postępy – a wszystko w jednej aplikacji, dostępnej na różnych urządzeniach.

Microsoft Planner to narzędzie zorientowane na pracę zespołową, którego można używać na wiele sposobów. 

Microsoft To Do to oparta na chmurze aplikacja do zarządzania zadaniami. Pozwala użytkownikom zarządzać swoimi zadaniami ze smartfona, tabletu i komputera w dowolnym miejscu i czasie. Już nie zapomnisz o niczym!

Zarządzanie dokumentami i projektami

Natychmiastowy dostęp do dokumentacji planistycznej? Bieżąca analiza przebiegu prac, pomimo że realizowane są przez różne osoby, w różnych etapach? Wspólna edycja jednego pliku w tym samym momencie, lecz nie koniecznie przy jednym stoliku?

A przede wszystkim bezpieczeństwo informacji w firmie! – nasza odpowiedź na pytania jest jasna, DA SIĘ 

Praca na budowie nie jest bajką. Skomplikowane zlecenia, poganiające terminy, wymagający inwestorzy, a do tego mnóstwo dokumentacji i potrzeba doskonałej organizacji pracy. Ty to wiesz, wiemy to również my! 

Wiemy też jak to wszystko w prosty sposób ogarnąć – dlatego właśnie wyciągamy do Ciebie rękę! 

Masz dość chaosu, bałaganu i komunikacji na wielu platformach?

Zapisz się na nasz bezpłatny webinar o narzędziach, które zmienią Twój biznes na lepsze!

Zarejestruj się na bezpłatny webinar klikając w datę:

22 Lipiec 2021

29 Lipiec 2021