[rev_slider alias=”homepage”]
Poznaj Teleaudyt

Co robimy?

Nasi specjaliści  zajmą się naprawą usterek na twoim komputerze, administracją sieci i serwerów. Z nami przejdziesz do niezawodnej chmury oraz przyspieszysz swoją firmę dzięki Office 365.

Pracownicy Teleaudyt

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z 15 specjalistów z różnych dziedzin i ciągle rośnie – od pracowników działu wsparcia informatycznego po specjalistów systemów serwerowych, inżynierów instalacji teletechnicznych.

Teleaudyt Kraków

Dlaczego my?

Teleaudyt istnieje od ponad 10 lat! Dzięki temu, że oferujemy usługi informatyczne i szeroki wachlarz usług instalacyjnych zapomnisz o problemach związanych ze współpracą z Twoimi wieloma dostawcami!

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe

W razie awarii sprzętu nasi pracownicy naprawią usterki zdalnie lub przyjadą do Twojej firmy już w dzień zgłoszenia. Nie musisz jechać do serwisu i tracić swój czas i czas swoich pracowników. Teleaudyt zrobi wszystko!

Pakiet Office 365

Pakiet Office 365

Wdrożymy w Twojej firmie usługę Office 365 i przeszkolimy Twoich pracowników. Office 365 to pakiet: poczta email, system do wymiany plików oraz komunikacji w firmie – taki niezbędnik informatyczny dla firmy w każdej skali.

Usługi instalacyjne

Usługi instalacyjne

Świadczymy usługi w zakresie: budowy sieci komputerowych, instalacji systemów alarmowych, monitoringu, central telefonicznych oraz wielu innych. Po zbudowaniu będziemy Cię wspierać w utrzymaniu i rozbudowie tych systemów.

NAJNOWSZE NA BLOGU

ZAUFALI NAM

ErgoStore
Trefl Kraków
Lobos Kraków
Barwa Kraków
ErgoPos