Obsługa informatyczna firm
Outsourcing IT

Outsourcing IT

Jesteśmy po to, żeby wspierać na co dzień Twoją firmę! Usuniemy usterki komputerowe, skonfigurujemy sieć i przypilnujemy twoje serwery. Razem z nami przejdziesz na chmurę i zapomnisz o kosztownych awariach sprzętowych i utracie ważnych danych. Zadbamy o systemy obecne w firmie poprzez ich modernizację, optymalizację oprogramowania, odpowiednie zabezpieczenie danych, przepływ informacji oraz serwis hardware’u. Teleaudyt to profesjonalna i stała opieka nad systemami informatycznymi, które są tak ważne w biznesie.

Szybka reakcja

Szybka reakcja

W biznesie czas ma ogromne znaczenie, dlatego nasi specjaliści z działu wsparcia informatycznego na bieżąco przyjmują i wykonują zlecenia. Zadzwoń do nas, a my zrobimy wszystko, aby twój problem został rozwiązany jak najszybciej i bez zakłócenia Twojej pracy.

Konsulting IT

Obejmuje analizę sprzętu i oprogramowania używanego przez klienta w jego firmie, ocenę produktów dostępnych na rynku pod względem możliwości zintegrowania ich z z obecną infrastrukturą klienta oraz profesjonalne doradztwo w zakresie przyszłej budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT.

Naprawa zdalna

Obsługa informatyczna

Kompleksowa opieka nad najważniejszymi obszarami Twojej firmy. Obsługujemy różnego typu wdrożenia, rekonfigurację, optymalizacje i stały nadzór systemów informatycznych.

Naprawy zdalne

Dopasowujemy się do zmiennych warunków, niezbędne naprawy i poprawki wykonamy zdalnie poprzez dostęp do komputerów w Twojej firmie. W razie potrzeby nasi specjaliści bezzwłocznie przyjadą do Ciebie z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarnych i rozwiążą Twój problem.

Profesjonalna pomoc

Profesjonalna administracja IT

Oferujemy kompleksowe zarządzanie infrastrukturą informatyczną Twojego przedsiębiorstwa i firmy, wspierając biznes najnowszymi rozwiązaniami. Zapewniamy również opiekę informatyczną nad użytkowanym w firmie oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. W skrócie, kompleksowe wsparcie IT dla Twojej firmy!

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z 15 fachowców z różnych dziedzin, którzy znają odpowiedź na każde Twoje zapytanie i rozwiążą Twój problem. Zbudowane zaufanie na rynku wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam zaoferować usługi spełniające najwyższe wymagania każdego klienta – od małej firmy, poprzez średnie oraz duże przedsiębiorstwa oraz firmy produkcyjne.

Szeroki zakres usług

Szeroki zakres usług

Oferujemy pełen zakres usług informatycznych i instalacyjnych w Krakowie, a także na terenie południowej Polski. Z nami nie będziesz musiał szukać kolejnych dostawców sprzętu i oprogramowania.

Zapewniamy pełne i kompleksowe wsparcie informatyczne i technologiczne dla Twojej firmy.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!