JESTEŚ TUTAJ: USŁUGI INFORMATYCZNE / Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Pomoc informatyczna, która utrzyma ład i porządek w obszarze IT Twojej Firmy!

Czy Twój komputer dotrzymuje Ci kroku?

Jesteś polskim przedsiębiorcą i w swoim biznesie jesteś nie do zatrzymania.
Nic dziwnego, że nawet sprzęt informatyczny nie ma z Tobą szans i nie wytrzymuje Twojego tempa. Nie możesz jednak pozwolić, by jakiś komputer czy router spowalniał lub nawet uniemożliwiał Twoją pracę, prawda?

Doskonale wiemy, że każda awaria komputera, routera, drukarki czy problem z niedziałającym programem odciąga Cię od głównych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy.

Obawiasz się, że naprawa zajmie Ci wiele godzin? Oferujemy Ci nasze  usługi informatyczne dzięki którym odzyskasz spokój i raz na zawsze zapomnisz o irytujących problemach z komputerami w Twojej firmie czy nie działającą siecią LAN. Wszystko to dzięki wygodnej obsłudze naszego informatyka który zdalnie może udzielić Ci szybkiej pomocy lub w razie potrzeby udzielić wsparcia technicznego na miejscu. (outsourcing informatyczny).

Rozwój firmy to większa sieć komputerowa i… jeszcze więcej problemów.  Nie musisz posiadać własnego zespołu technicznego, żeby Twój biznes utrzymywał bezpieczną i stabilną infrastrukturę informatyczną.

Jak rozwiązać na stałe problem usuwania awarii informatycznych w firmie i skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu?

Odpowiedź jest prosta – powierz obsługę informatyczną firmy naszym specjalistom informatykom.

Wyobraź sobie taką sytuację: Księgowa zgłasza awarię drukarki, ale nie zawraca Ci głowy, bo telefon odbiera informatyk z Teleaudyt.pl. Gdy Ty całą uwagę poświęcasz swoim klientom, awaria zostaje usunięta, a dokumenty wydrukowane na czas. O zaistniałej sytuacji dowiadujesz się dopiero po rozwiązaniu problemu.

Brzmi jak niedostępny luksus? Nazwij to, jak chcesz, ale my tak działamy. Postawiliśmy na szybkość i niezawodność. Utrzymuj bezpieczną i stabilną infrastrukturę IT bez konieczności posiadania własnego zespołu technicznego- zamów outsourcing IT.

Kiedy warto pomyśleć o zewnętrznej obsłudze informatycznej?

 • Firma się rozrasta, a wraz z nią sieć komputerowa i częstotliwość jej awarii,
 • Coraz więcej czasu zajmuje Ci rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez pracowników

Idealnym rozwiązaniem jest outsourcing IT. Problem techniczny zgłaszany jest bezpośrednio do nas, gdzie natychmiast pracujemy nad jego usunięciem, bez absorbowania Twojej uwagi.

Pomyśl – jak bardzo możesz przyspieszyć rozwój firmy, gdy w 100% skupisz na dopinaniu transakcji, a kwestie techniczne zostawisz nam?

Kto stosuje outsourcing IT?

Uważasz, że ta usługa nie jest dla Ciebie? Posiadasz unikalny układ systemów w firmie?

Z naszego doświadczenia płynącego z obsługi małych i średnich przedsiębiorstw wynika, że poza oprogramowaniem dedykowanym do danej branży w przytłaczającej większości firmach stosuje się niemal identyczne systemy.

Zanim rozpoczniemy rozmowy o długofalowej współpracy, wykonamy dla Ciebie audyt informatyczny. To na jego podstawie podejmiesz decyzję co do dalszej współpracy.

Jak wygląda wdrożenie outsourcingu IT w Twojej firmie?

 1. Audyt informatyczny. Zanim podejmiemy rozmowy o długofalowej współpracy, przeprowadzimy dla Ciebie  audyty infrastruktury. To na jego podstawie podejmiesz decyzję co do dalszej współpracy.
 2. Ustalamy zakres prac, które w ramach współpracy Teleaudyt bierze na swoje barki.
 3. Przejmujemy rozwiązywanie problemów związanych z informatyką w Twojej firmie, a Ty możesz w 100% skoncentrować się na prowadzeniu firmy.

Co zyskasz decydując się na obsługę informatyczną firmy przez Teleaudyt?

 • Znaczne obniżenie kosztów związanych z przestojami i “majsterkowaniem” przy komputerach
 • Brak dodatkowych kosztów zatrudnienia specjalistów IT (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne i chorobowe). Rozliczenie następuje na podstawie faktury.
 • Brak kosztów urlopów, podnoszenia kwalifikacji personelu, szkoleń BHP itp.
 • Brak kosztów utrzymania stanowiska pracy informatyka.
 • Nie płacisz za dzierżawę pomieszczenia biurowego, amortyzację sprzętu, połączenia telefoniczne dodatkowego specjalisty.
 • Nie ponosisz także kosztów ewentualnego użytkowania samochodu oraz zużycia energii.
 • Usługa w formie abonamentu, którego koszty możesz odliczyć.
 • Doradztwo IT, określenie strategii informatycznego rozwoju firmy.
 • Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego. Odroczone terminy płatności za sprzęt i oprogramowanie.
 • Możliwość korzystania z usług wielu doświadczonych ekspertów. Zatrudnienie każdego z nich byłoby ogromnym wydatkiem.
 • W szczególnych wypadkach pracujemy także w soboty i niedziele.
 • Łatwy dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
 • Uwolnienie menedżerów od czasochłonnych czynności administracyjnych. Pracownicy mogą skoncentrować się na strategicznych celach firmy
  („core business”).
 • Określone czasy reakcji. Masz pewność, że bez względu na sytuację, informatyk pojawi się w siedzibie firmy w ustalonym czasie od zgłoszenia awarii.
 • Informatyczne wsparcie zdalne – przez zdalny pulpit lub telefonicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas usunięcia awarii jest błyskawiczny.
 • Zarządzanie bezpieczeństwem danych firmy.
 • W ramach współpracy zadbamy o zgodność Twoich systemów z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)