Obsługa informatyczna firm
Outsourcing IT

Outsourcing IT – jesteśmy po to, żeby wspierać na co dzień Twoją firmę! Usuniemy usterki komputerowe, skonfigurujemy sieć i przypilnujemy twoje serwery. Razem z nami przejdziesz na chmurę i zapomnisz o awariach sprzętowych!

Szybka reakcja

Szybka reakcja – specjaliści z działu wsparcia informatycznego na bieżąco przyjmują i wykonują zlecenia. Zadzwoń do nas, a my zrobimy wszystko, aby twój problem został rozwiązany jak najszybciej i bez zakłócenia Twojej pracy.

Naprawa zdalna

Naprawa zdalna – nie musimy jechać do twojego biura i tracić Twój czas i czas Twoich pracowników na naprawę – wykonamy poprawki zdalnie poprzez dostęp do twojego komputera. W razie potrzeby nasi specjaliści bezzwłocznie przyjadą do Ciebie i rozwiążą Twój problem.

Profesjonalna pomoc

Profesjonalna pomoc – nasz zespół składa się z 15 fachowców z różnych dziedzin, którzy znają odpowiedź na każde Twoje zapytanie i rozwiążą Twój problem.

Szeroki zakres usług

Szeroki zakres usług – oferujemy pełen zakres usług informatycznych i instalacyjnych w Krakowie, a także na terenie południowej Polski. Z nami nie będziesz musiał szukać kolejnych dostawców.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!