JESTEŚ TUTAJ: USŁUGI INFORMATYCZNE / Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Szybka pomoc informatyczna, która utrzyma porządek w obszarze IT Twojej firmy

Jesteś polskim przedsiębiorcą i w swoim biznesie jesteś nie do zatrzymania. Nic dziwnego, że nawet sprzęt informatyczny nie ma z Tobą szans i nie wytrzymuje Twojego tempa. Nie możesz jednak pozwolić, by komputer czy router spowalniał lub nawet uniemożliwiał Twoją pracę, prawda? Doskonale wiemy, że każda awaria komputera, routera, drukarki czy problem z niedziałającym programem odciąga Cię od głównych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Mamy na to sposób – poznaj nasz system świadczenia wsparcia informatycznego.

Outsourcing informatyczny gwarancją niższych kosztów i sprawności sprzętu

Obawiasz się, że naprawa urządzeń IT zajmie Ci wiele godzin? Oferujemy usługi informatyczne, dzięki którym zyskasz spokój i raz na zawsze zapomnisz o irytujących problemach z komputerami w Twojej firmie czy nie działającą siecią LAN. Wszystko to dzięki wygodnej obsłudze naszego informatyka, który zdalnie może udzielić szybkiej pomocy lub w razie potrzeby udzielić wsparcia technicznego na miejscu. Oferujemy też szkolenia z bezpiecznej pracy na komputerze, dzięki którym personel Twojej firmy będzie wiedział, jak rozwiązać podstawowe problemy – nie tylko sprzętu, ale i cyberataków.

Obsługa drukarek sieciowych, inwentaryzacja sprzętu i wiele innych

Rozwój firmy to większa sieć komputerowa i… jeszcze więcej problemów. Nie musisz posiadać własnego zespołu technicznego, żeby Twój biznes utrzymywał bezpieczną i stabilną infrastrukturę informatyczną. Jak rozwiązać na stałe problem usuwania awarii informatycznych w firmie i skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu? Odpowiedź jest prosta – powierz obsługę informatyczną firmy naszym specjalistom. Zajmujemy się zarówno naprawianiem awarii, jak i pracą nad rozwojem biznesu: instalujemy rejestrowanie treści rozmów, serwerownię w chmurze, budowę sieci przewodowych i bezprzewodowych oraz wiele więcej.

Postaw na sprawność i bezpieczeństwo komputerów oraz wszelkich urządzeń mobilnych

Wyobraź sobie taką sytuację: księgowa zgłasza awarię drukarki, ale nie zawraca Ci głowy, tylko zgłasza się do informatyka z Teleaudyt.pl. Gdy Ty całą uwagę poświęcasz swoim Klientom, awaria zostaje usunięta, a dokumenty wydrukowane na czas. O zaistniałej sytuacji dowiadujesz się dopiero po rozwiązaniu problemu. Brzmi jak niedostępny luksus? Nazwij to, jak chcesz, ale my tak działamy. Postawiliśmy na szybkość i niezawodność. Utrzymuj bezpieczną oraz stabilną infrastrukturę IT bez konieczności posiadania własnego zespołu technicznego – zamów outsourcing IT i ciesz się komfortem, który zapewnia firma informatyczna.

Kiedy warto pomyśleć o outsourcingu informatycznym?

 • Firma się rozrasta, a wraz z nią sieć komputerowa i częstotliwość jej awarii.

 • Coraz więcej czasu zajmuje Ci rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez pracowników.

Idealnym rozwiązaniem jest outsourcing IT. Problem techniczny zgłaszany jest bezpośrednio do nas, gdzie natychmiast pracujemy nad jego usunięciem, bez absorbowania Twojej uwagi. Pomyśl – jak bardzo możesz przyspieszyć rozwój firmy, gdy w 100% skupisz na dopinaniu transakcji, a kwestie techniczne zostawisz nam?

Kto stosuje outsourcing informatyczny?

Uważasz, że ta usługa nie jest dla Ciebie? Posiadasz unikalny układ systemów w firmie? Z naszego doświadczenia płynącego z obsługi małych i średnich przedsiębiorstw wynika, że poza oprogramowaniem dedykowanym do danej branży w przytłaczającej większości firmach stosuje się niemal identyczne systemy. Zanim rozpoczniemy rozmowy o długofalowej współpracy, wykonamy dla Ciebie informatyczny audyt – zgodny z wymogami RODO. To na jego podstawie podejmiesz decyzję co do dalszej współpracy. Działamy na terenie Krakowa i nie tylko – zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda wdrożenie outsourcingu IT w Twojej firmie?

Zanim podejmiemy rozmowy o długofalowej współpracy, przeprowadzimy dla Ciebie audyty infrastruktury i analizę zabezpieczeń sieci. To na tej podstawie podejmiesz decyzję co do dalszej współpracy. Ustalamy zakres prac, które w ramach umowy Teleaudyt bierze na swoje barki. Przejmujemy rozwiązywanie problemów związanych z informatyką w Twojej firmie, a Ty możesz w 100% skoncentrować się na prowadzeniu firmy.

Co zyskasz, decydując się na obsługę informatyczną biznesu przez firmę Teleaudyt z Krakowa?

 • Znaczne obniżenie kosztów związanych z przestojami i “majsterkowaniem” przy komputerach

 • Brak dodatkowych kosztów zatrudnienia specjalistów IT (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne i chorobowe). Rozliczenie następuje na podstawie faktury.

 • Brak kosztów urlopów, podnoszenia kwalifikacji personelu, szkoleń BHP itp.

 • Brak kosztów utrzymania stanowiska pracy informatyka.

 • Nie płacisz za dzierżawę pomieszczenia biurowego, amortyzację sprzętu, połączenia telefoniczne dodatkowego specjalisty.

 • Nie ponosisz także kosztów ewentualnego użytkowania samochodu oraz zużycia energii.

 • Usługa w formie abonamentu, którego koszty możesz odliczyć.

 • Doradztwo IT, określenie strategii informatycznego rozwoju firmy.

 • Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego. Odroczone terminy płatności za sprzęt i oprogramowanie.

 • Możliwość korzystania z usług wielu doświadczonych ekspertów. Zatrudnienie każdego z nich byłoby ogromnym wydatkiem.

 • W szczególnych wypadkach pracujemy także w soboty i niedziele.

 • Łatwy dostęp do najnowszych technologii informatycznych.

 • Uwolnienie menedżerów od czasochłonnych czynności administracyjnych. Pracownicy mogą skoncentrować się na strategicznych celach firmy („core business”).

 • Określony czas reakcji. Masz pewność, że bez względu na sytuację, informatyk pojawi się w siedzibie firmy w ustalonym czasie od zgłoszenia awarii.

 • Informatyczne wsparcie zdalne – przez zdalny pulpit lub telefonicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas usunięcia awarii jest błyskawiczny.

 • Zarządzanie bezpieczeństwem danych firmy.

 • W ramach współpracy zadbamy o zgodność Twoich systemów z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).