Naprawa i serwis sprzętu komputerowego
Jesteś tutaj:

Pogotowie komputerowe

W codziennym zabieganym życiu często zapominamy o regularnym serwisie i sprawdzeniu sprzętu komputerowego w firmie. Jeśli twój sprzęt uległ awarii, to z pomocą przyjdzie pogotowie komputerowe. Jest to doskonała opcja dla firm, które potrzebują pilnej pomocy informatycznej. Dodatkowym atutem skorzystania z pogotowia IT, jest to, że nasi specjaliści usuną usterkę zdalnie lub przyjadą do Twojej firmy. Nasze pogotowie komputerowe działa na terenie całego Krakowa, jednak pomagamy również zdalnie firmom w Polsce.

Pilna awaria komputera

Pilna awaria? Zadzwoń, a usuniemy awarię zdalnie lub w razie potrzeby przyjedziemy do Twojej firmy!

Dokumentacja wykonanych prac

Prowadzimy dokumentację  – wszystkie czynności są  opisywane – dzięki temu masz pełną wiedzę co zostało zrobione.

Serwis sześć dni w tygodniu

Jesteśmy w Twojej dyspozycji codziennie od 7 do 17 w tygodniu, oraz od 9 do 14 w soboty.

Sprzęt zastępczy

Nasi pracownicy posiadają sprzęt naprawczy przy sobie. Ponadto mamy sprzęt zastępczy, który udostępniamy na czas awarii Twoich urządzeń.

POGOTOWIE INFORMATYCZNE – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZYCH SPECJALISTÓW?

Zespół wykwalifikowanych ekspertów pomoże rozwiązać każdy problem, który przytrafi się naszym klientom. Pogotowie komputerowe przede wszystkim charakteryzuje się szybką reakcją na problem i zastosowaniem odpowiednich kroków w celu jego sprawnego rozwiązania. Szczególną uwagę przykładamy do kontaktu z klientem i dbamy o to, aby jak najlepiej wytłumaczyć mu, z czego wyniknął problem, jak wygląda jego naprawa oraz co robić w dalszej kolejności, aby sprzęt działał prawidłowo. Dbamy o cały proces rozwiązania usterki i odpowiadamy na każde zadane pytanie dotyczące sprzętu i jego naprawy. Pogotowie informatyczne to gwarancja profesjonalnej pomocy.

POGOTOWIE IT – CZEGO DOTYCZY?

Pogotowie komputerowe obejmuje szereg usług naprawczych i serwisowych sprzętu informatycznego, który w niespodziewanych i nagłych wypadkach zaczyna zawodzić. Klienci mogą również liczyć na pomoc przy problemach z Internetem i jego łącznością. Oprócz tego pomagamy przy trudnościach z drukowaniem, funkcjonowaniem przeglądarek internetowych i innych narzędzi komputerowych. Pomagamy też w sytuacjach, gdy sprzęt zostanie zainfekowany wirusami. Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do soboty. Nasze pogotowie informatyczne to skuteczność i szybkość w działaniu. Zlecając nam naprawę swojego sprzętu, masz pewność, że zostanie ona wykonana jak najszybciej.

Masz pytania dotyczące oferty pogotowia komputerowego?

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Sprawdź cenę usług z zakresu pogotowia informatycznego wykonywanego przez naszych doświadczonych specjalistów.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!