Budowa sieci komputerowych budowa okablowania

BUDOWA SIECI KOMPUTEROWYCH

Nasza firma może stworzyć lub rozbudować Twoją sieć komputerową. Przeprowadzimy Cię przez cały proces informatyzacji firmy! Dobrze zaplanowana sieć to swoboda w podłączaniu nowych urządzeń, gdyż ilość przewodów jest przewidziana z zapasem.

Centrale telefoniczne

CENTRALE TELEFONICZNE

Jeżeli Twoja firma potrzebuje sprawnej komunikacji w ramach jednego lub wielu oddziałów to idealnym rozwiązaniem jest instalacja centrali telefonicznej lub wdrożenie rozwiązania teleinformatycznego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Monitoring

MONITORING

Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer, można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia. Umów się z naszym specjalistą, aby poznać możliwości, jakie daje Ci dozór wizyjny.

Systemy alarmowe

SYSTEMY ALARMOWE

Zastanawiasz się jaki alarm do domu wybrać? Jaki system alarm będzie najlepszy dla Ciebie? W naszej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu systemów alarmowych.

INTELIGENTNY DOM FIBARO

Czy chciałbyś aby twój dom był nowoczesny, oszczędny, bezpieczny i łatwy w obsłudze? Jeżeli tak to mamy rozwiązanie dla Ciebie! Automatyzacja budynków, inteligentne domy to doskonale znane nam rozwiązania które sprawdzą się w Twoim domu lub firmie.

Spawanie i pomiary światłowodowe

POMIARY ŚWIATŁOWODOWE

Zajmujemy się spawaniem włókien światłowodowych oraz wykonywaniem pomiarów torów światłowodowych. Używamy sprzętu najlepszych marek, a dzięki sporemu doświadczeniu, nasi pracownicy wykonują szczegółowe pomiary i analizę torów optycznych.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!