USŁUGI INSTALACYJNE

Jesteś tutaj:

Chcesz wprowadzić nowoczesne rozwiązania w swojej firmie? Zależy Ci na usprawnieniu procesów i instalacji sprzętów najwyższej jakości? Nasze usługi instalacyjne kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych, którym zależy na wprowadzeniu do życia codziennego nowoczesnych technologii i sprzętów. Co oferujemy w ramach usług instalacyjnych?

BUDOWA SIECI KOMPUTEROWYCH

Stworzymy lub rozbudujemy Twoją sieć komputerową. Przeprowadzimy Cię przez cały proces informatyzacji firmy! Budujemy sieci komputerowe w zakresie sieci kablowych miedzianych i światłowodowych oraz projektujemy i wdrażamy wydajne sieci wifi.

OBSŁUGA CENTRALI TELEFONICZNEJ

Jeżeli Twoja firma potrzebuje sprawnej komunikacji w ramach jednego lub wielu oddziałów to idealnym rozwiązaniem jest instalacja centrali telefonicznej lub wdrożenie rozwiązania teleinformatycznego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

SYSTEMY ALARMOWE

Zastanawiasz się jaki alarm do domu wybrać? Jaki system alarm będzie najlepszy dla Ciebie? W naszej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb. Oferujemy montaż systemów alarmowych dla firm: w biurach, fabrykach, magazynach.

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU

Nowoczesny system kontroli dostępu pozwoli administratorowi na sprawne zarządzanie dostępem pracowników do urządzeń i pomieszczeń. Skontaktuj się z nami i wygodnie zarządzaj pracą firmy, a także zminimalizuj ryzyko nieuprawnionego dostępu do infrastruktury firmowej.

INSTALACJA MONITORINGU

Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer, można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia. Umów się z naszym specjalistą, aby poznać możliwości, jakie daje Ci dozór wizyjny.

INTELIGENTNY DOM

Czy chciałbyś aby Twój dom był nowoczesny, oszczędny, bezpieczny i łatwy w obsłudze? Jeżeli tak to mamy rozwiązanie dla Ciebie! Automatyzacja budynków, inteligentne domy to doskonale znane nam rozwiązania które sprawdzą się w Twoim domu lub firmie.

POMIARY I SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW

Zajmujemy się spawaniem włókien światłowodowych oraz wykonywaniem pomiarów torów światłowodowych. Używamy sprzętu najlepszych marek, a dzięki sporemu doświadczeniu, nasi pracownicy wykonują szczegółowe pomiary i analizę torów optycznych.

INSTALACJA DOMOFONU

Zamontujemy nowoczesny domofon w Twojej firmie oraz system do jego obsługi. Nowoczesne systemy domofonowe pozwalają na sprawną komunikację, a także mogą pełnić funkcję sterownika inteligentnego domu. Oferujemy także instalację wideodomofonu, by móc nie tylko słyszeć, ale również widzieć osobę po drugiej stronie.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • Profesjonalny i doświadczony zespół
  • Wysoka jakość usług
  • Kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • Atrakcyjne ceny
  • Bezpieczeństwo danych
  • Konsulting
  • Wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • Wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Pełen zakres cen usług instalacyjnych podany jest w cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!