JESTEŚ TUTAJ: USŁUGI INSTALACYJNE / Monitoring

Monitoring

Monitoring

Monitoring to bardzo dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i odstraszenie potencjalnych złodziei z posiadłości oraz budynków firmowych. Monitoring to także dobre zabezpieczenie magazynów – nagrania umożliwiają weryfikację poprawności konfekcjonowania zamówienia.

Instalujemy kamery w maszynach produkcyjnych umożliwiających zdalną weryfikację na jakim etapie jest produkcja. Ponadto monitoring wizyjny hali produkcyjnej pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo pracy dostarczając materiał dowodowy w razie wypadku. Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia.

Obecne na rynku technologie pozwalają na budowę instalacji telewizji dozorowej rozproszonej jak i scentralizowanej. Oznacza to, że w wielooddziałowym przedsiębiorstwie obraz z kamer jest rejestrowany w jednym miejscu. Dostęp do nagrań i bieżącego podglądu jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.

Umów się z naszym specjalistą do spraw handlowych, aby poznać możliwości, jakie daje Ci dozór wizyjny.

Obecnie stosowane standardy monitoringu pozwalają na rejestrację obrazu w jakości HD i wyższych. Oznacza to, że obraz z kamery ma taką jakość jak ten, który na co dzień oglądamy w telewizji cyfrowej (tzw. HD TV). Dzięki temu możemy nagrywać takie szczegóły jak:

 • tablice rejestracyjne
 • twarze osób
 • nawet niewielki ruch obiektów
 • zmiany temperatury (dla kamer termowizyjnych)
 • duże i drobne obiekty

Komu polecamy instalację monitoringu:

Monitoring wizyjny polecamy firmom, których działalność wiąże się z:

 • parking hoteli, hosteli, parkingi prywatne powinny być wyposażone w system monitoringu, gdyż na tego typu obiektach dochodzi często do kolizji. Sprawny monitoring pozwala wówczas na sprawne wskazanie sprawcy.
 • firmom ze sprzedażą wysyłkową – stanowiska do pakowania i wysyłki towaru. Wyraźny obraz z monitoringu pozwala na weryfikację towarów zapakowanych do przesyłki względem zamówienia.
 • firmy produkcyjne – dozór wizyjny hali produkcyjnej pozwala na ocenę postępu zleceń, śledzenie przestojów na produkcji i awarii maszyn,
 • firmy handlowe – monitoring sal sprzedaży pozwala na ochronę towarów przed kradzieżą,
 • warsztaty samochodowe – weryfikacja poprawności zrealizowanych usług,
 • osiedla i domy – monitoring pozwala zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu, ograniczyć akty wandalizmu,
 • Szkoły i przedszkola – dozór wizyjny nad uczniami i dziećmi, umożliwienie identyfikacji osób wchodzących na teren placówki, odbierających dzieci z przedszkola

 

Monitoring wizyjny składowisk odpadów

Monitoring składowisk odpadów

Zgodnie z projektem ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw z dnia 22 czerwca 2018 roku wkrótce w Polsce wszystkie podmioty zajmujące się magazynowaniem odpadów lub zarządzające składowiskiem odpadów będą zobowiązane do prowadzenia wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania lub składowania odpadów.