Monitoring

Monitoring to bardzo dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i odstraszenie potencjalnych złodziei z posiadłości oraz budynków firmowych. Monitoring to także dobre zabezpieczenie magazynów – nagrania umożliwiają weryfikację poprawności konfekcjonowania zamówienia.

Instalujemy kamery w maszynach produkcyjnych umożliwiających zdalną weryfikację na jakim etapie jest produkcja. Ponadto monitoring wizyjny hali produkcyjnej pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo pracy dostarczając materiał dowodowy w razie wypadku. Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia.

Obecne na rynku technologie pozwalają na budowę instalacji telewizji dozorowej rozproszonej jak i scentralizowanej. Oznacza to, że w wielooddziałowym przedsiębiorstwie obraz z kamer jest rejestrowany w jednym miejscu. Dostęp do nagrań i bieżącego podglądu jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.

Umów się z naszym specjalistą do spraw handlowych, aby poznać możliwości, jakie daje Ci dozór wizyjny.

Obecnie stosowane standardy monitoringu pozwalają na rejestrację obrazu w jakości HD i wyższych. Oznacza to, że obraz z kamery ma taką jakość jak ten, który na co dzień oglądamy w telewizji cyfrowej (tzw. HD TV). Dzięki temu możemy nagrywać takie szczegóły jak:

 • tablice rejestracyjne
 • twarze osób
 • nawet niewielki ruch obiektów
 • zmiany temperatury (dla kamer termowizyjnych)
 • duże i drobne obiekty

Komu polecamy instalację monitoringu:

Monitoring wizyjny polecamy firmom, których działalność wiąże się z:

 • parking hoteli, hosteli, parkingi prywatne powinny być wyposażone w system monitoringu, gdyż na tego typu obiektach dochodzi często do kolizji. Sprawny monitoring pozwala wówczas na sprawne wskazanie sprawcy.
 • firmom ze sprzedażą wysyłkową – stanowiska do pakowania i wysyłki towaru. Wyraźny obraz z monitoringu pozwala na weryfikację towarów zapakowanych do przesyłki względem zamówienia.
 • firmy produkcyjne – dozór wizyjny hali produkcyjnej pozwala na ocenę postępu zleceń, śledzenie przestojów na produkcji i awarii maszyn,
 • firmy handlowe – monitoring sal sprzedaży pozwala na ochronę towarów przed kradzieżą,
 • warsztaty samochodowe – weryfikacja poprawności zrealizowanych usług,
 • osiedla i domy – monitoring pozwala zwiększyć bezpieczeństwo na osiedlu, ograniczyć akty wandalizmu,
 • Szkoły i przedszkola – dozór wizyjny nad uczniami i dziećmi, umożliwienie identyfikacji osób wchodzących na teren placówki, odbierających dzieci z przedszkola

Monitoring wizyjny składowisk odpadów

Monitoring składowisk odpadów

Zgodnie z projektem ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw z dnia 22 czerwca 2018 roku wkrótce w Polsce wszystkie podmioty zajmujące się magazynowaniem odpadów lub zarządzające składowiskiem odpadów będą zobowiązane do prowadzenia wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania lub składowania odpadów.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!