INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Jesteś zainteresowany obsługą informatyczną swojej firmy? A może po prostu potrzebujesz pilnej pomocy informatyka? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową, nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Możesz również odwiedzić nas w Krakowie przy ulicy Klasztornej 31. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

Nasz dział serwisowy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Teleaudyt sp. z o. o.

ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków

NIP: 6783172423

KRS: 0000716971

Kontakt form

Niniejszym informujemy, że dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu mogą być przekazywane przez administratora danych osobowych Teleaudyt Sp. z o.o. ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków innym podmiotom w celu organizacji oraz przeprowadzenia w/w wydarzenia, w tym poza obszar Unii Europejskiej, o ile okaże się to konieczne dla realizacji w/w celu, będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji w/w celów. Dane zawarte w niniejszym formularzu nie będą wykorzystywane do profilowania. Osoba podające dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu na prawdo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dotyczących przetwarzania w/w danych osobowych. Niepodanie danych w niniejszym formularzu skutkować będzie brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi oraz niemożliwością otrzymywania informacji marketingowych.