Usługi informatyczne

Jesteś tutaj:

Narzędzia informatyczne są niezbędne niemal w każdej firmie. Ich obsługa nie sprawia nam problemów, jednak wdrażanie, integracja, aktualizacje, a także wszelkiego rodzaju naprawy mogą sprawiać kłopot. Dlatego przychodzimy z naszą ofertą usług informatycznych dla firm w całej Polsce. Celem firmy Teleaudyt jest oferowanie usług na najwyższym poziomie i kompleksowa obsługa informatyczna firm. Decydując się na wsparcie IT możesz sprawnie i wydajnie zarządzać infrastrukturą informatyczną w firmie i ograniczyć koszty. Co oferujemy w ramach usług informatycznych dla firm?

DORADZTWO IT 

W ramach usług doradztwa IT doradzamy firmom w zakresie wykorzystania najnowszych rozwiązań oraz technologii. Zadaniem consultingu IT jest zwiększenie wydajności oraz usprawnienie pracy. Zapewniamy także doradztwo w zakresie przyszłej budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT. Skorzystaj z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

OUTSOURCING IT

Świadczymy także usługi z zakresu outsourcingu IT. Przekaż obsługę informatyczną profesjonalnej i doświadczonej firmie. Dzięki usłudze outsorcingu usług IT wyeliminujesz konieczność stworzenia kosztownej wewnętrznej struktury IT. Nasz outsourcing IT pozwala na ograniczenie kosztów i skupienie się na rozwoju właściwej działalności firmy.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Awaria komputera to nie problem dzięki naszej usłudze pogotowia komputerowego! Awaria sprzętu może pociągnąć za sobą duże straty czasu i pieniędzy w Twojej firmie. W ramach usługi pogotowia informatycznego przyjedziemy do Ciebie i szybko oraz sprawnie uporamy się z uszkodzeniami bez zmartwień o utratę ważnych danych.

OBSŁUGA INFORMATYCZNA KONFERENCJI

Zorganizowanie profesjonalnej konferencji online to duże wzywanie, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Instalujemy wydajne WiFi, budujemy sieć komputerową, zapewniamy wydajny internet oraz dyżur informatyka.

MIGRACJA DO CHMURY

Migracja danych i systemów do chmury to niezbędne działanie dla przedsiębiorstw, którym zależy elastyczności operacyjnej, a także obniżeniu ryzyka związanego z prowadzeniem firmy i przechowywaniem wrażliwych danych. Wymaga odpowiedniego przygotowania procesów oraz infrastruktury, dlatego warto zlecić to specjalistom!

ODZYSKIWANIE DANYCH

Odzyskiwanie danych to działanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Jeżeli z Twojego komputera zniknęły istotne pliki i informacje to nic straconego! Pomagamy odzyskać dane z dysku i komputera, a także pozbyć się problemu, który doprowadził do tej sytuacji. Poza tym odzyskujemy także dane z serwerów i macierzy dyskowych.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Poszukujesz profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu do Twojej firmy? W Teleaudyt oferujemy także sprzedaż sprzętu komputerowego, który dostarczany jest bezpośrednio do klienta lub do nas – my zajmujemy się jego konfiguracją, a następnie instalacją w Twojej firmie.

AUDYT INFORMATYCZNY

Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują systemy informatyczne w Twoim przedsiębiorstwie? Audyt informatyczny to dokładna analiza i ocena rozwiązań IT. Istotą audytu systemów informatycznych jest sprawdzenie, czy dane są skutecznie chronione, informacje odpowiednio dostarczane, a także czy system działa zgodnie z wyznaczonymi celami operacyjnymi i kontrolnymi. Po audycie informatycznym doradzimy także, jakie rozwiązania warto wprowadzić.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Pełen zakres cen usług informatycznych podany jest w cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!