Usługi informatyczne

Jesteś tutaj:

Narzędzia informatyczne są niezbędne niemal w każdej firmie. Ich obsługa nie sprawia nam problemów, jednak wdrażanie, integracja, aktualizacje, a także wszelkiego rodzaju naprawy mogą sprawiać kłopot. Dlatego oferujemy usługi informatyczne dla firm w całej Polsce. Naszym celem jest zapewnienie sprawnej i ciągłej pracy firm dzięki usługom informatycznym na najwyższym poziomie. Decydując się na wsparcie IT możesz sprawnie i wydajnie zarządzać infrastrukturą informatyczną w firmie i ograniczyć koszty działania. Co oferujemy w ramach usług informatycznych dla firm?

DORADZTWO IT 

W ramach usług doradztwa IT doradzamy firmom w zakresie wykorzystania najnowszych rozwiązań oraz technologii. Zadaniem consultingu IT jest zwiększenie wydajności oraz usprawnienie pracy. Zapewniamy także doradztwo w zakresie przyszłej budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT. Skorzystaj z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

OUTSOURCING IT

Świadczymy także usługi z zakresu outsourcingu IT. Przekaż obsługę informatyczną profesjonalnej i doświadczonej firmie. Dzięki usłudze outsorcingu usług IT wyeliminujesz konieczność stworzenia kosztownej wewnętrznej struktury IT. Nasz outsourcing IT pozwala na ograniczenie kosztów i skupienie się na rozwoju właściwej działalności firmy.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Awarie systemu informatycznego czy komputerów to już nie problem dzięki naszej usłudze pogotowia komputerowego! Awaria sprzętu może pociągnąć za sobą duże straty czasu i pieniędzy w Twojej firmie. W ramach usługi pogotowia informatycznego zdalnie lub na miejscu, szybko i sprawnie uporamy się z awariami aby uniknąć strat dla Twojej firmy.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Poszukujesz profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu do Twojej firmy? W Teleaudyt oferujemy także sprzedaż sprzętu komputerowego, który dostarczany jest bezpośrednio do klienta lub do nas – my zajmujemy się jego konfiguracją, a następnie instalacją w Twojej firmie.

MONITORING INFRASTRUKTURY IT

Monitoring sieci pozwala na monitorowanie aktywności systemów informatycznych – chmury, serwerów, baz danych, stron www, i wielu innych rzeczy – a następnie odczytywanie danych i prezentowanie ich na dashboardach. W Teleaudyt wykonamy dla Ciebie usługę monitoringu IT za pomocą systemu Zabbix.

AUDYT INFORMATYCZNY

Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują systemy informatyczne w Twoim przedsiębiorstwie i jak je usprawnić? Audyt informatyczny to dokładna analiza i ocena rozwiązań IT. Istotą audytu systemów informatycznych jest sprawdzenie, czy dane są skutecznie chronione, informacje odpowiednio dostarczane, a także czy system działa zgodnie z wyznaczonymi celami operacyjnymi i kontrolnymi.

BACKUP DANYCH

Regularnie wykonywany backup danych ochroni Twoją firmę przed utratą cennych informacji. Backup danych wykonany przez Teleaudyt zabezpieczy dane w Microsoft 365 takie jak poczta i pliki, oraz dane na komputerach i serwerach firmowych.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Odzyskiwanie danych to działanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Jeżeli z Twojego komputera zniknęły istotne pliki i informacje to nic straconego! Pomagamy odzyskać dane z dysku i komputera, a także pozbyć się problemu, który doprowadził do tej sytuacji. Odzyskujemy także dane z serwerów i macierzy dyskowych.

MIGRACJA DO CHMURY

Migracja danych i systemów do chmury to niezbędne działanie dla przedsiębiorstw, którym zależy na elastyczności operacyjnej, a także obniżeniu ryzyka związanego z prowadzeniem firmy i przechowywaniem wrażliwych danych. Wymaga odpowiedniego przygotowania procesów oraz infrastruktury, dlatego warto zlecić to specjalistom!

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Pełen zakres cen usług informatycznych podany jest w cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!