Usługi informatyczne

Jesteś tutaj:

USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM

Narzędzia informatyczne są niezbędne już w każdej firmie. Ich obsługa najczęściej nie sprawia nam problemów, jednak wdrażanie, integracja, aktualizacje, a także wszelkiego rodzaju naprawy już mogą stanowić duży problem. Dlatego oferujemy usługi informatyczne dla firm w Krakowie oraz całej Polsce. Naszym celem jest zapewnienie sprawnej i ciągłej pracy firm dzięki usługom informatycznym na najwyższym poziomie. Decydując się na kompleksowe usługi informatyczne, możesz sprawnie i wydajnie zarządzać infrastrukturą informatyczną w firmie i ograniczyć koszty działania.

USŁUGI IT DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORSTW – DLACZEGO WARTO Z NICH SKORZYSTAĆ?

Przede wszystkim powierzenie nam usług komputerowych jest ogromnym odciążeniem dla firmy. Oferowane przez nas usługi informatyczne dla firm to gwarancja dbałości o narzędzia informatyczne w firmie, ich sprawne funkcjonowanie, serwis i naprawę w razie awarii. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych specjalistów nasi klienci mają stuprocentową pewność, że zadbamy o każdy aspekt informatyczny w firmie. Usługi IT dla firm są więc idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, chcącego zadbać o poprawne funkcjonowanie systemów IT w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco pilnować obowiązujących standardów i technologii, tak aby dostarczać jak najlepsze usługi komputerowe na rynku. Nasi klienci mogą zająć się prowadzeniem firmy podczas gdy my zadbamy o jej część informatyczną.

USŁUGI KOMPUTEROWE – POSTAW NA NASZYCH SPECJALISTÓW!

Wybierając nasz wyspecjalizowany zespół, klienci mogą być pewni, że przyniesie to firmie wiele korzyści. Usługi IT dla przedsiębiorstw to ogromny komfort dla każdego właściciela firmy. Zlecenie tych czynności naszej firmie poskutkuje sprawnym działaniem narzędzi informatycznych klienta oraz spokojem o płynne działanie pracowników. Postaw na nasze usługi informatyczne dla firm, aby kompleksowo zadbać o funkcjonowanie firmy. Działamy na terenie Krakowie, jak i całej Polski.

CO OFERUJEMY W RAMACH USŁUG INFORMATYCZNYCH DLA FIRM?

DORADZTWO IT 

W ramach usług doradztwa IT doradzamy firmom w zakresie wykorzystania najnowszych rozwiązań oraz technologii. Zadaniem consultingu IT jest zwiększenie wydajności oraz usprawnienie pracy. Zapewniamy także doradztwo w zakresie przyszłej budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT. Skorzystaj z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

OUTSOURCING IT

Świadczymy także usługi z zakresu outsourcingu IT. Przekaż obsługę informatyczną profesjonalnej i doświadczonej firmie. Dzięki usłudze outsorcingu usług IT wyeliminujesz konieczność stworzenia kosztownej wewnętrznej struktury IT. Nasz outsourcing IT pozwala na ograniczenie kosztów i skupienie się na rozwoju właściwej działalności firmy.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Awarie systemu informatycznego czy komputerów to już nie problem dzięki naszej usłudze pogotowia komputerowego! Awaria sprzętu może pociągnąć za sobą duże straty czasu i pieniędzy w Twojej firmie. W ramach usługi pogotowia informatycznego zdalnie lub na miejscu, szybko i sprawnie uporamy się z awariami aby uniknąć strat dla Twojej firmy.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Poszukujesz profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu do Twojej firmy? W Teleaudyt oferujemy także sprzedaż sprzętu komputerowego, który dostarczany jest bezpośrednio do klienta lub do nas – my zajmujemy się jego konfiguracją, a następnie instalacją w Twojej firmie.

MONITORING INFRASTRUKTURY IT

Monitoring sieci pozwala na monitorowanie aktywności systemów informatycznych – chmury, serwerów, baz danych, stron www, i wielu innych rzeczy – a następnie odczytywanie danych i prezentowanie ich na dashboardach. W Teleaudyt wykonamy dla Ciebie usługę monitoringu IT za pomocą systemu Zabbix.

AUDYT INFORMATYCZNY

Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują systemy informatyczne w Twoim przedsiębiorstwie i jak je usprawnić? Audyt informatyczny to dokładna analiza i ocena rozwiązań IT. Istotą audytu systemów informatycznych jest sprawdzenie, czy dane są skutecznie chronione, informacje odpowiednio dostarczane, a także czy system działa zgodnie z wyznaczonymi celami operacyjnymi i kontrolnymi.

BACKUP DANYCH

Regularnie wykonywany backup danych ochroni Twoją firmę przed utratą cennych informacji. Backup danych wykonany przez Teleaudyt zabezpieczy dane w Microsoft 365 takie jak poczta i pliki, oraz dane na komputerach i serwerach firmowych.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Odzyskiwanie danych to działanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Jeżeli z Twojego komputera zniknęły istotne pliki i informacje to nic straconego! Pomagamy odzyskać dane z dysku i komputera, a także pozbyć się problemu, który doprowadził do tej sytuacji. Odzyskujemy także dane z serwerów i macierzy dyskowych.

MIGRACJA DO CHMURY

Migracja danych i systemów do chmury to niezbędne działanie dla przedsiębiorstw, którym zależy na elastyczności operacyjnej, a także obniżeniu ryzyka związanego z prowadzeniem firmy i przechowywaniem wrażliwych danych. Wymaga odpowiedniego przygotowania procesów oraz infrastruktury, dlatego warto zlecić to specjalistom!

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Pełen zakres cen usług informatycznych podany jest w cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!