Usługi informatyczne Mazowieckie
Jesteś tutaj:

Kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy i całego województwa Mazowieckiego

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Warszawy i całego województwa Mazowieckiego. Nasz zespół specjalistów jest gotowy sprostać wszelkim wyzwaniom technologicznym, zapewniając wsparcie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Teleaudyt oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się zarówno dostawą sprzętu i oprogramowania, jak i świadczeniem usług konsultingowych, szkoleniowych i serwisowych. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości obsługi i rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

Oferujemy między innymi:

Nasza firma działa na rynku od ponad 10 lat i posiada bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół specjalistów. Pracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami sprzętu oraz oprogramowania, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Jeśli szukasz profesjonalnych usług informatycznych w Warszawie, skontaktuj się z nami już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z  naszą stroną internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszej ofercie oraz referencje od naszych dotychczasowych klientów. Możesz też zadzwonić do nas lub napisać e-mail, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci indywidualną wycenę.

Narzędzia informatyczne są niezbędne w każdej firmie. Ich obsługa najczęściej nie sprawia nam problemów, jednak wdrażanie, integracja, aktualizacje, a także wszelkiego rodzaju naprawy już mogą stanowić duży problem. Dlatego oferujemy usługi informatyczne dla firm w Krakowie oraz całej Polsce. Naszym celem jest zapewnienie sprawnej i ciągłej pracy firm dzięki usługom informatycznym na najwyższym poziomie. Decydując się na kompleksowe usługi informatyczne, możesz sprawnie i wydajnie zarządzać infrastrukturą informatyczną w firmie i ograniczyć koszty działania.

Nie zwlekaj, zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z naszych usług informatycznych!

w Warszawie i na terenie całego województwa Mazowieckiego!

Usługi dla firm i przedsiębiorstw - dlaczego warto z nich skorzystać?

Przede wszystkim powierzenie nam usług komputerowych jest ogromną ulgą dla firmy. Oferowane przez nas usługi informatyczne dla firm to gwarancja dbałości o narzędzia informatyczne w firmie, ich sprawne funkcjonowanie, serwis i naprawę w razie awarii. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych specjalistów nasi klienci mają stuprocentową pewność, że zadbamy o każdy aspekt informatyczny w firmie. Usługi IT dla firm są więc idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, chcącego zadbać o poprawne funkcjonowanie systemów IT w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco pilnować obowiązujących standardów i technologii, tak aby dostarczać jak najlepsze usługi komputerowe na rynku. Nasi klienci mogą zająć się prowadzeniem firmy podczas gdy my zadbamy o jej część informatyczną.

Wybierając Teleaudyt, klienci mogą być pewni, że przyniesie to firmie wiele korzyści.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje w obsłudze informatycznej dużych i małych firm na terenie Warszawy, całego województwa Mazowieckiego oraz Polski i Europy. Zakres naszej działalności obejmuje:

 

 • Sprzedaż i wdrożenie usług Microsoft 365 – Posiadamy w sprzedaży specjalnie przygotowane pakiety wdrożeniowe obejmujące prezentację pakietu Microsoft 365, która pozwala zapoznać się z jego możliwościami jak i pomoc w dobraniu odpowiednej licencji dostosowanej do potrzeb Państwa działalności poprzez wdrożenie całego środowiska oraz migrację wszystkich danych do nowego środowiska.

 

 • Zapewniamy pomoc w razie awarii – Nasz wyspecjalizowany zespół wsparcia jest gotowy rozwiązać wszystkie problemy w zakresie sprzętu i oprogramowania krótki czas reakcji oraz doświadczenie zapewnia bezkompromisowe podejście do każdego wyzwania. Łatwy dostęp poprzez dedykowaną aplikację gwarantuje najwyższą skuteczność. Teleaudyt Helpdesk to  wsparcie techniczne, zapewniające Twojej firmie efektywne i płynne działanie.

 

 • Obsługa informatyczna outsourcing zamiast etatu – Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej firm poprzez Outsourcing informatyczny. Możemy przejąć obowiązki związane z zarządzaniem infrastrukturą informatyczną Twojej firmy lub stanowić wsparcie w razie potrzeby. Współpraca z firmą oferującą outsourcing IT stanowi optymalne rozwiązanie a szerokie doświadczenie przekłada się na stały rozwój Twojej firmy.

 

 • Zarządzanie i administracja sieciami oraz serwerami –  Gwarantujemy profesjonalną usługę zarządzania i administrowania bazami danych. Nasze usługi obejmują: instalowanie programów antywirusowych i zapór sieciowych, konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb klienta, analizowanie sieci komputerowych w celu zmniejszania ryzyka wystąpienia awarii w przyszłości. Administracja serwerami obejmuje ciągły monitoring działania usług serwera, wykorzystania zasobów, czasu odpowiedzi aplikacji, archiwizację danych, optymalizację konfiguracji, dostosowanie konfiguracji serwera do aktualnie panujących trendów i praktyk.

 

 • Oferujemy szeroki zakres usług instalacyjnych – Monitoring CCTVSystem kontroli dostępuSieci komputerowe? Jeśli szukasz rozwiązań z zakresu instalacji to dobrze trafiłeś! Zespół instalatorów Teleaudyt składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają najwyższą jakość usług, co przekłada się na bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracy klientów. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, konfiguracją oraz serwisem systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdej branży.

 

 • Szkolenia i kursy informatyczne dla firm – To kluczowy elementem w rozwijaniu kompetencji pracowników oraz zwiększaniu konkurencyjności przedsiębiorstwa. Oferujemy kursy z zakresu Cyberbezpieczeństwa na których dzielimy się wiedzą i przykładami jak bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie. Nasze kursy obejmują również Platformę Microsoft 365 szkolenie obejmuje szeroki zakres tematów, od podstawowych funkcji Worda, Excela i PowerPointa, po zaawansowane narzędzia takie jak SharePoint czy Microsoft TeamsZapraszamy do zapisania się do Newslettera w celu uzyskania dostępu do Najnowszych informacji ze świata IT oraz dostępu do Webinarów.

Zobacz jak wygląda obsługa informatyczna w firmie Trefl

Jesteśmy gwarancją profesjonalnego wsparcia informatycznego! Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, optymalizacji i modernizacji systemów informatycznych.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów. Zapewniamy obsługę informatyczną w firmie Trefl gdzie wdrażamy najnowsze rozwiązania z zakresu, kontroli dostępu aktualizacji oprogramowania oraz sprzętu od ponad 10 lat!

Zapewniamy szybką i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, a także doradztwo i szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii.

Jesteśmy partnerem, który zadba o sprawne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej Twojej Firmy i zapewni jej rozwój oraz konkurencyjność na rynku.

Co oferujemy w ramach usług informatycznych dla firm?

outsourcing IT pozwala na ograniczenie kosztów i skupienie się na rozwoju właściwej działalności firmy.

Outsourcing informatyczny

Przekaż obsługę informatyczną profesjonalnej i doświadczonej firmie. Dzięki usłudze outsorcingu wyeliminujesz konieczność stworzenia wewnętrznego działu IT.

Nasz outsourcing IT pozwala na ograniczenie kosztów i skupienie się na rozwoju właściwej działalności firmy.

Dowiedz się czym jest Outsourcing Informatyczny

Doradztwo IT, Informatyczne wsparcie dla firm

Doradztwo informatyczne

W ramach usług Consultingu Informatycznego doradzamy firmom w zakresie wykorzystania najnowszych rozwiązań oraz technologii.

Zadaniem consultingu IT jest zwiększenie wydajności oraz usprawnienie pracy. Zapewniamy także doradztwo w zakresie przyszłej budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT.

Skorzystaj z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Audyt It

Audyt informatyczny

Audyt informatyczny to proces oceny systemów informatycznych pod kątem ich zgodności z normami, standardami i dobrymi praktykami.

Audyt informatyczny ma na celu zidentyfikowanie ryzyk, słabości i możliwości poprawy jakości, bezpieczeństwa i efektywności systemów informatycznych.

Dowiedz się na czym polega Audyt Informatyczny

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe

Awarie systemu informatycznego czy komputerów to już nie problem dzięki usłudze pogotowia komputerowego!

Awaria sprzętu może pociągnąć za sobą duże straty czasu i pieniędzy w Twojej firmie.

W ramach usługi pogotowia informatycznego zdalnie lub na miejscu, szybko i sprawnie uporamy się z awariami aby uniknąć strat dla Twojej firmy.

monitoring infrastruktury it

Monitoring infrastruktury IT

Monitoring sieci pozwala na kontrolowanie aktywności systemów informatycznych – chmury, baz danych, stron www, administrację i zarządzanie sieciami oraz serwerami

Wykonamy dla Ciebie usługę monitoringu IT za pomocą  ZabbixZaawansowanego sytemu do monitorowania infrastruktury sieciowej.

Dowiedz się co to jest? Jak działa system monitoringu sieci?

Sprzedaż sprzętu komputerowego

Sprzedaż sprzętu komputerowego

Poszukujesz profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu do Twojej firmy? Oferujemy sprzedaż profesjonalnego sprzętu komputerowego, który dostarczany jest bezpośrednio do klienta!

Zajmiemy się konfiguracją sprzętu a następnie zainstalujemy go w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej na temat komputerów biznesowych

Backup danych

Backup danych

Regularnie wykonywany backup danych ochroni Twoją firmę przed utratą cennych informacji.

Backup danych wykonany przez Teleaudyt zabezpieczy dane w Microsoft 365 takie jak poczta i pliki, oraz dane na komputerach i serwerach firmowych.

Backup danych to bezpieczeństwo cennych informacji. Przenieś Swoje środowisko pracy do chmury!

Dowiedz się jak ważny jest regularny bavkup danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych to działanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności.

Jeżeli z Twojego komputera zniknęły istotne pliki i informacje to nic straconego! Pomagamy odzyskać dane z dysku, a także pozbyć się problemu, który doprowadził do tej sytuacji.

Odzyskujemy także dane z serwerów i macierzy dyskowych.

Migracja do chmury

Migracja do chmury

Migracja danych i systemów do chmury to niezbędne działanie dla firm, którym zależy na elastyczności operacyjnej, a także obniżeniu ryzyka związanego z prowadzeniem firmy i przechowywaniem wrażliwych danych.

Przejście na środowisko chmurowe wymaga odpowiedniego przygotowania procesów oraz infrastruktury, dlatego warto zlecić to specjalistom!

Dowiedz się czym jest i jak działa chmura internetowa?

Wybierz Teleaudyt!

Kompleksowa obsługa informatyczna jest kluczowa dla współczesnych przedsiębiorstw, szczególnie w dynamicznie rozwijających się regionach takich jak Warszawa i Województwo Mazowieckie.

Nasza firma, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku, oferuje szeroki zakres usług IT, które mogą znacząco przyczynić się do efektywności i bezpieczeństwa operacji biznesowych. Usługi te obejmują instalacje systemów alarmowychkontroli dostępucentral telefonicznych VoIP, a także projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych, serwerów i systemów backupowych. Ponadto, zapewniamy instalację i konfigurację oprogramowania biurowego Microsoft 365, antywirusowego i zabezpieczającego, co jest niezbędne w utrzymaniu ciągłości pracy i ochrony danych. Dostarczanie sprzętu komputerowego, jego naprawa i modernizacja, jak również szkolenia IT z zakresu obsługi bezpieczeństwa, sprzętu oraz oprogramowania, są kolejnymi elementami oferty, które podkreślają kompleksowość świadczonych usług. Doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań IT, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, jest kolejnym aspektem, który nas wyróżnia!  na tle konkurencji. Współpraca z renomowanymi producentami i dostawcami sprzętu takimi jak DELL, WORTMANN, EVER, TERRA oraz oprogramowania MICROSOFTCERTUM  gwarantuje najwyższą jakość usług. Dla przedsiębiorców poszukujących profesjonalnych usług informatycznych, Teleaudyt stanowi solidnego partnera, który może zapewnić wsparcie na każdym etapie zarządzania infrastrukturą IT.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

 • profesjonalny i doświadczony zespół
 • wysoka jakość usług
 • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
 • atrakcyjne ceny
 • bezpieczeństwo danych
 • konsulting
 • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
 • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

Nie zwlekaj, zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z naszych usług informatycznych!

w Warszawie i na terenie całego województwa Mazowieckiego!