Microsoft 365 Copilot 365 office 365 Copilot
Jesteś tutaj:

Microsoft 365 Copilot — Twój asystent AI

Microsoft Copilot dla Microsoft 365 to obsługiwane przez sztuczną inteligencję narzędzie ułatwiające organizację zadań i używanie aplikacji platformy Microsoft 365, takich jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i inne. Microsoft Copilot zapewnia inteligentną pomoc w czasie rzeczywistym, umożliwiając użytkownikom zwiększenie kreatywności, organizacji zadań i umiejętności.

Microsoft Copilot dla Microsoft 365 to obsługiwane przez sztuczną inteligencję narzędzie zwiększające organizację zadań, które koordynuje duże modele językowe (LLM), zawartość w usłudze Microsoft Graph i codziennie używane aplikacje platformy Microsoft 365, takie jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i inne. Ta integracja zapewnia inteligentną pomoc w czasie rzeczywistym, umożliwiając użytkownikom zwiększenie kreatywności, organizacji zadań i umiejętności.

Usługa Copilot dla platformy Microsoft 365 wykorzystuje kombinację modeli LLM, rodzaju algorytmu sztucznej inteligencji (AI), będących typem algorytmów sztucznej inteligencji (AI), które wykorzystują techniki głębokiego uczenia się i ogromne zbiory danych do rozumienia, podsumowywania, przewidywania i generowania zawartości. Te modele LLM obejmują wstępnie wytrenowane modele, takie jak wstępnie wytrenowane transformatory generatywne (GPT), takie jak GPT-4, zaprojektowane tak, aby wyróżniać się w tych zadaniach.

Integracja rozwiązania Copilot z aplikacjami Microsoft 365

Aplikacje Microsoft 365 (takie jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, Loop i nie tylko) działają z funkcją Copilot, aby wspierać użytkowników w kontekście ich pracy.

Microsoft Copilot Nicrosoft 365 Microsoft Teams Microsoft Loop Microsoft OneNote

Microsoft Teams

Użytkownicy mogą wywoływać funkcję Copilot w dowolnym czacie. Funkcja Copilot może podsumować do 30 dni zawartości czatu przed ostatnią wiadomością w danym czacie.

Microsoft OneNote

Skorzystaj z gotowych promptów, aby opracowywać plany, generować pomysły, tworzyć listy i porządkować informacje, aby łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz.

Microsoft Loop

Twórz zawartość, którą można ulepszyć wspólnie, bezpośrednio edytując lub uściślając przez funkcję Copilot.

Microsoft Copilot Word Outlook

Microsoft Word

Generowanie tekstu z formatowaniem i bez formatowania w nowych lub istniejących dokumentach. Word pliki mogą być również używane dla osadzenia danych.

Microsoft Outlook

Uzyskaj wskazówki dotyczące trenowania przejrzystości przekazu, odczucia i tonu, a także ogólną ocenę wiadomości i sugestie dotyczące ulepszeń.

Microsoft Copilot Microsoft 365 Microsoft Powerpoint

Microsoft PowerPoint

Tworzenie nowej prezentacji na podstawie polecenia lub pliku programu Word z wykorzystaniem szablonów korporacyjnych. Pliki programu PowerPoint mogą być również używane dla osadzenia danych

Microsoft Copilot Microsoft 365 Microsoft Excel

Microsoft Excel

Copilot to narzędzie, które współpracuje z Microsoft Excel, aby pomóc użytkownikom tworzyć i analizować arkusze kalkulacyjne.

Copilot to inteligentny asystent

Który pomaga użytkownikom w tworzeniu i edytowaniu treści w aplikacjach Microsoft 365, takich jak Word, PowerPoint, Outlook i Excel.

Copilot wykorzystuje zaawansowane technologie sztucznej inteligencji, aby zrozumieć intencje użytkowników, zaproponować odpowiednie treści i ułatwić im osiągnięcie celów.

 

Copilot jest łatwy w użyciu i dostosowuje się do stylu i preferencji użytkowników. Aby skorzystać z Copilota, wystarczy wpisać lub powiedzieć kilka słów kluczowych lub zapytań, a Copilot wygeneruje odpowiednią treść lub podpowie, jak ją poprawić. Copilot jest dostępny w wielu językach i obsługuje różne rodzaje treści. Copilot jest niezawodnym i bezpiecznym partnerem, który pomaga użytkownikom oszczędzać czas i zwiększać produktywność.

Zrewolucjonizuj Swoją pracę!

Microsoft Copilot Twoje biznesowe narzędzie AI

Sprawdź, jak AI może zmienić używane przez Ciebie na co dzień aplikacje, oraz w jaki sposób może zostać Twoim wymarzonym wirtualnym asystentem.

Sztuczna inteligencja bez wątpienia jest przyszłością biznesu, dlatego nie czekaj dłużej i razem z nami zacznij z niej korzystać, aby poprawić produktywność w swojej firmie.

Czym jest Microsoft Copilot?

Usługa Microsoft 365 Copilot to zaawansowane narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję, które wspomaga użytkowników w codziennej pracy z aplikacjami Microsoft 365.

Jak Microsoft Copilot? może Mi pomóc?

Copilot pomaga w automatyzacji zadań, generowaniu treści i analizie danych, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie produktywności.

Jak działa Microsoft Copilot?

Copilot wykorzystuje modele językowe do generowania tekstów, kodu i innych treści, pomagając w automatyzacji zadań i dostarczaniu inteligentnych odpowiedzi na pytania użytkowników.

Czy Microsoft Copilot jest zintegrowany z aplikacjami Microsoft 365?

Tak, Copilot jest zintegrowany z wybranymi aplikacjami Microsoft 365, oferując bezproblemową współpracę i wsparcie w ramach tych narzędzi.