Microsoft 365

Jesteś tutaj:

Pakiet biurowy dla współczesnej firmy, bez względu na to czy jest to działalność jednoosobowa czy prężnie rozwijająca się korporacja, jest niezbędnym elementem usprawniającym pracę i umożliwiającym kontakty z klientami. W Teleaudyt oferujemy wdrożenie Microsoft 365, przeniesienie poczty i plików i szkolenie pracowników z obsługi nowego narzędzia. Aplikacje Office 365 to konieczność, która pozwoli Ci sprawnie zarządzać firmą oraz usprawni kontakt między pracownikami.

Teleaudyt jest Partnerem Microsoft w obszarze Microsoft 365 i posiada możliwość dostarczania licencji prosto z Microsoft w najlepszej cenie, a także umożliwia elastyczny sposób zarządzania nimi (np. zmiana licencji podczas trwania umowy). Ponadto dobieramy licencje pod potrzeby Klienta abyś nie przepłacał za usługę. Sprawdź naszą ofertę.

MICROSOFT 365 DLA FIRM

Instalacja Office 365 w Twojej firmie usprawni pracę oraz komunikację wewnętrzną, dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas ale także pieniądze. Dodatkowo wdrożenie Office 365 pozwoli pracownikom na pracę z dowolnego miejsca na wspólnych plikach. Wybierz aplikacje Microsoft 365 dla firm i ciesz się skuteczną ochroną Twoich danych oraz przydatnymi narzędziami.

MICROSOFT 365 DLA SZKÓŁ

Wdrożenie Office 365 to także doskonałe rozwiązanie dla szkół i uczelni. Rozbudowane narzędzia pozwalają zaoszczędzić czas oraz wydatki. Instalacja Office 365 pozwoli uczniom oraz pedagogom pracować na najnowocześniejszych programach. Już teraz zadbaj o nowoczesność i buduj pozytywny wizerunek swojej placówki z Office 365 dla szkół.

POCZTA DLA FIRM

Komunikacja w przedsiębiorstwie jest kluczową kwestią, dlatego tak ważne jest posiadanie poczty dla firm. Dzięki wdrożeniu poczty dla firm jesteśmy w stanie na bieżąco zarządzać wiadomościami, filtrować, przesyłać, a także tworzyć komunikaty automatyczne oraz mailingi do Klientów.

BACKUP DANYCH

Regularnie wykonywany backup danych ochroni Twoją firmę przed utratą cennych informacji. Backup danych wykonany przez Teleaudyt zabezpieczy dane w Microsoft 365 takie jak poczta i pliki oraz dane na komputerach i serwerach firmowych.

CENNIK PLANÓW LICENCYJNYCH

Sprawdź pakiety planów licencyjnych Microsoft 365 dla firm i zdecyduj, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom lub skontaktuj się z nami a dobierzemy pakiet dla Twoich potrzeb!

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Ceny pakietów licencyjnych Microsoft 365 znajdziesz w naszym cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!