Wdrożenie Microsoft 365, dawniej Office 365

Jesteś tutaj:

Pakiet biurowy dla współczesnej firmy, bez względu na to czy jest to działalność jednoosobowa, czy prężnie rozwijająca się korporacja, jest niezbędnym elementem usprawniającym pracę i umożliwiającym kontakty z klientami. W Teleaudyt oferujemy wdrożenie Microsoft 365, przeniesienie poczty i plików z poprzedniego systemu informatycznego oraz szkolenie pracowników z obsługi nowego narzędzia. Aplikacje Microsoft Office 365 pozwolą Ci sprawnie zarządzać firmą oraz usprawnią kontakt między pracownikami.

Teleaudyt jest Partnerem Microsoft w obszarze Microsoft 365 i posiada możliwość dostarczania licencji prosto z Microsoft w najlepszej cenie, a także umożliwia elastyczny sposób zarządzania nimi (np. zmiana licencji podczas trwania umowy). Ponadto dobieramy licencje pod potrzeby Klienta, abyś nie przepłacał za usługę. Sprawdź naszą ofertę.

SZKOLENIE Z MICROSOFT 365 (OFFICE 365)

Jako partner Microsoft 365 (nie tak dawno znanego pod nazwą Office 365) oferujemy naszym klientom również szkolenia z Microsoft 365. Pakiet Microsoft Office 365 jest na rynku już ponad dekady i jest to system, z którego efektywnie korzystają małe i duże firmy. Dzięki zastosowaniu tego systemu możemy liczyć na spójność pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Jeśli jesteś zdecydowany na wprowadzenie tego pakietu w swojej firmie, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak to zrobić – zgłoś się do nas. Nasz zespół specjalistów prowadzi profesjonalne szkolenia z Microsoft 365, dzięki czemu system zostanie prawidłowo wdrożony, a każdy pracownik w firmie będzie się nim sprawnie posługiwał.

WDROŻENIE CHMURY AZURE I MICOSOFT 365

Chmura Azure to platforma firmy Microsoft, która ułatwia sprawne korzystanie z Microsoft 365. Jest to zaawansowana technologicznie aplikacja, a my upewnimy się, że jej wdrożenie oraz wdrożenie Microsoft 365 w Twojej firmie przebiegnie szybko i płynnie. Wybór naszej firmy to gwarancja pomyślnego wdrożenia chmury Azure oraz wszelkich komponentów systemu Microsoft 365. Posiadamy biuro w Krakowie, ale obsługujemy klientów z całej Polski oraz za granicą.

MICROSOFT 365 DLA FIRM

Instalacja Office 365 w Twojej firmie usprawni pracę oraz komunikację wewnętrzną, dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas ale także pieniądze. Dodatkowo wdrożenie Office 365 pozwoli pracownikom na pracę z dowolnego miejsca na wspólnych plikach. Wybierz aplikacje Microsoft 365 dla firm i ciesz się skuteczną ochroną Twoich danych oraz przydatnymi narzędziami.

BACKUP DANYCH

Regularnie wykonywany backup danych ochroni Twoją firmę przed utratą cennych informacji. Backup danych wykonany przez Teleaudyt zabezpieczy dane w Microsoft 365 takie jak poczta i pliki oraz dane na komputerach i serwerach firmowych.

POCZTA DLA FIRM

Komunikacja w przedsiębiorstwie jest kluczową kwestią, dlatego tak ważne jest posiadanie poczty dla firm. Dzięki wdrożeniu poczty dla firm jesteśmy w stanie na bieżąco zarządzać wiadomościami, filtrować, przesyłać, a także tworzyć komunikaty automatyczne oraz mailingi do Klientów.

CENNIK PLANÓW LICENCYJNYCH

Sprawdź pakiety planów licencyjnych Microsoft 365 dla firm i zdecyduj, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom lub skontaktuj się z nami a dobierzemy pakiet dla Twoich potrzeb!

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Ceny pakietów licencyjnych Microsoft 365 znajdziesz w naszym cenniku. Nie wiesz który pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!