Jesteś tutaj:

Bitdefender ochrona nowej generacji

Oprogramowanie antywirusowe jest kluczowym elementem w zapewnieniu bezpieczeństwa cyfrowego firm. Działa jako pierwsza linia obrony przed szeroką gamą zagrożeń, takich jak złośliwe oprogramowanie, phishing i inne cyberataki. W dzisiejszym świecie, gdzie cyberprzestępczość jest coraz bardziej zaawansowana, posiadanie solidnego antywirusa jak Bitdefender jest niezbędne do ochrony danych firmowych, które mogą zawierać wrażliwe informacje klientów i tajemnice handlowe. Według badań przeprowadzonych przez Bitdefender Labs codziennie powstaje około 400 000 nowych wersji złośliwego oprogramowania. Pracownicy biurowi często stają się ofiarami hakerów, ponieważ posiadają wrażliwe dane. Dlatego korporacje nie mogą pozwolić sobie na brak jakichkolwiek zabezpieczeń antywirusowych. Wybierz antywirus Bitdefender i chroń swoją firmę oraz pracowników.

Dlaczego powinieneś wybrać Bitdefender?

 • Antywirus Bitdefender posiada prosty i intuicyjny interfejs do zarządzania, co pozwala każdemu użytkownikowi bezproblemowo korzystać ze wszystkich jego funkcji. Zarządzanie klientami/użytkownikami odbywa się z poziomu bardzo prostej konsoli webowej.
 • Bitdefender jest antywirusem, który działa na systemach: Windows, macOS, Android oraz iOS.
 • Wielowarstwowa ochrona przed ransomware.
 • Ulepszona kontrola rodzicielska.
 • Blokowanie potencjalnie niebezpiecznych plików pobranych ze stron WWW.
 • Zabezpieczenie przed złośliwym mailingiem.
 • Antywirus Bitdefender aktualizuje się automatycznie, co pozwala na skuteczniejsze wykrywanie wirusów.
 • Ochrona stacji roboczych, serwerów, fizycznych lub wirtualnych.
 • Powstrzymanie najbardziej zaawansowanych cyberataków.
 • Wykrywanie naruszenia pamięci. System dokładnie analizuje pamięć, dbając o to, żeby nie została w jakiś sposób zmieniona przez złośliwe oprogramowanie.
 • Bitdefender jest komplementarny i kompatybilny z wszelkimi istniejącymi narzędziami bezpieczeństwa.
 • Bezpieczna bankowość internetowa.
 • Antyspam dla skrzynki mailowej Exchange.
 • Bezpieczeństwo poufnych informacji.

Wybierz Bitdefender dla Swojej firmy!

GravityZone Business Security Premium

GravityZone Business Security Premium, to zaawansowane rozwiązanie antywirusowe dla firm, które zapewnia ochronę przed skomplikowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, takimi jak zaawansowane trwałe zagrożenia (APT) i ransomware. Wykorzystuje ono wielowarstwowe technologie bezpieczeństwa oparte na nauczaniu maszynowym, co pozwala na skuteczną obronę przed różnorodnymi atakami. Co istotne, do instalacji i zarządzania tym systemem nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa, co czyni go dostępnym dla szerokiego grona użytkowników. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat GravityZone Business Security Premium.

GravityZone Business Security Enterprise

GravityZone Business Security Enterprise to rozwiązanie antywirusowe, które wykorzystuje technologię wirtualizacji do ochrony infrastruktury punktów końcowych. Zintegrowane funkcje Sandbox i Endpoint Detection and Response (EDR) zapewniają ochronę przez cały cykl życia zagrożenia, od wykrycia po reakcję. Dzięki korelacji zdarzeń między różnymi punktami końcowymi, system oferuje głęboki wgląd w bezpieczeństwo i umożliwia efektywną analizę zagrożeń na poziomie całej infrastruktury, wykorzystując technologię XDR (eXtended Detection and Response). Analiza ryzyka i innowacyjne technologie wzmacniające bezpieczeństwo minimalizują powierzchnię ataku, co utrudnia potencjalnym atakującym penetrację systemu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat GravityZone Business Security Enterprise.