Microsoft 365 Plany licencyjne
Jesteś tutaj:

Microsoft 365 Business - Plany licencyjne

Korzystanie ze środowiska Microsoft 365 jest możliwe po zakupie jednego z wielu dostępnych planów licencyjnych oferowanych przez Microsoft. Podstawowe rodziny planów licencyjnych to plany Business i Enterprise. Plany Business dostępne są dla organizacji nie większej niż 300 użytkowników. Powyżej tej liczby, konieczne jest korzystanie z planów Enterprise, które mają większą ilość funkcji związanych z zarządzaniem i bezpieczeństwem.

Pakiet Microsoft 365 dopasowany do Twoich potrzeb

W ramach poszczególnych planów Microsoft 365 mamy możliwość wyboru pakietu, który będzie idealnie dostosowany do naszych potrzeb. Plan licencyjny Microsoft 365 Business Basic umożliwia pracę w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. Plany Microsoft 365 Business Standard oraz Microsoft 365 Business Premium zapewniają możliwość korzystania z aplikacji pakietu Office na komputerze. Oprócz tego możliwy jest zakup dodatkowych licencji na poszczególne usługi, w tym na zwiększenie przestrzeni dyskowej w usługach chmurowych Microsoft.

Microsoft 365 pozwala łączyć ze sobą różne plany w obrębie jednej organizacji. Pozwala to przydzielać licencje dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Przedstawiciel handlowy pracujący głównie w terenie może korzystać z planu Business Basic i pracować na tablecie, księgowa pracująca w biurze i korzystająca z zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel może otrzymać licencję Business Basic, a zewnętrzny konsultant może otrzymać licencję wyłącznie na usługi poczty elektronicznej.

W przypadku gdyby organizacja zatrudniająca poniżej 300 pracowników chciała uruchomić dodatkowe funkcje bezpieczeństwa może się zdecydować na zakup planów Enterprise lub kupić dodatkowe licencje wyłącznie na określone usługi. To wszystko powoduje że środowisko Microsoft 365 jest usługą bardzo elastyczną i łatwą w dopasowaniu do firmy niemal każdej wielkości – zarówno pod kątem ceny licencji jak też dostępnych funkcjonalności.

Copilot_Microsoft 365

Copilot w Microsoft 365 Business

Copilot to inteligentna funkcja, która pomaga użytkownikom Microsoft 365 tworzyć i edytować dokumenty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne i wiadomości e-mail. Copilot wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby analizować treść, kontekst i cel użytkownika, a następnie sugerować najlepsze słowa, frazy, obrazy, wykresy i inne elementy. Copilot może pomóc w oszczędzaniu czasu, poprawianiu jakości i zwiększaniu kreatywności. Czytaj więcejAccounts

MICROSOFT 365

BUSINESS

BASIC


Korzystaj z internetowych i mobilnych aplikacji 

WORD, EXCEL, POWERPOINT, OUTLOOK

a także MICROSOFT TEAMS i poczty elektronicznej.

 

MICROSOFT 365

BUSINESS

STANDARD


Uzyskaj dostęp do klasycznych wersji aplikacji

pakietu Microsoft 365 i zwiesz produktywność dzięki funkcjom sztucznej inteligencji Microsoft Copilot.

MICROSOFT 365

BUSINESS

PREMIUM


Chroń swoje dane, urządzenia i użytkowników.

Korzystaj z zaawansowanych opcji zarządzania dostępem

do zasobów organizacji.

Chcesz wdrożyć usługę Microsoft 365? W swojej firmie?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy!