Inteligentny dom
Jesteś tutaj:

Smart Home

Chciałbyś aby Twój dom był nowoczesny, oszczędny, bezpieczny i łatwy w obsłudze? Jeżeli tak to mamy rozwiązanie dla Ciebie! Inteligentny dom to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają dosyć instalacji i obsługi oddzielnych systemów z różnych miejsc i urządzeń. Pomożemy ci stworzyć inteligentny system który wyręczy cię w wielu codziennych czynnościach.

System Fibaro – bezpieczny inteligentny dom

Chcesz wkroczyć w erę nowoczesnego życia, mieć pełną kontrolę nad swoim domem i urządzeniami w nim zainstalowanymi, będąc w nim lub na wakacjach? Zainstaluj system Inteligentnego Domu Fibaro. System Fibaro ułatwi Ci codzienne życie ale również może sprawić że poczujesz się w domu bezpieczniej.

Dlaczego warto zainstalować Fibaro? Jakie korzyści daje System Inteligentnego Domu?

 • System Fibaro daje wyjątkowy komfort obsługi Twojego domu. Z jednego urządzenia– smartfona możesz sterować systemem alarmowym, ogrzewaniem, oświetleniem czy podlewaniem ogrodu. Wychodząc w pośpiechu z domu możesz za pomocą jednego kliknięcia przycisku zabezpieczyć cały dom. Jeżeli nawet o tym zapomnisz, możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

 • Nie wymaga dodatkowego okablowania, wszystkie urządzenia sterujące działają bezprzewodowo, mają nowoczesny design i są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu wdrożenie systemu jest szybkie i bezinwazyjne. System świetnie nadaje się do domu, jak również do obiektów sakralnych, zabytkowych, muzealnych gdzie jest konieczność zautomatyzowania i zabezpieczenia obiektu bez naruszania zabytkowej architektury.
 • Fibaro to też większe bezpieczeństwo. System dzięki różnego rodzaju czujnikom może powiadomić użytkownika w przypadku zalania, zadymienia, nagłej zmiany temperatury lub wykrycia innych zdarzeń w domu. Dodatkowo system można tak zaprogramować by w razie wykrycia jakiegoś niepokojącego zdarzenia odpowiednio zareagował. Przykładowo odciął wodę gdy wykryje zalanie.
 • Doskonale integruje ze sobą różne systemy. Dzięki centralom Fibaro możesz zarządzać jednocześnie wieloma urządzeniami: oświetleniem, bramą wjazdową, klimatyzacją, ogrzewaniem, etc… System Inteligentnego Domu Fibaro to olbrzymi potencjał a jednocześnie prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

Kiedy zdecydować się na System Inteligentnego Domu?

System Fibaro możesz instalować w trakcie budowy domu – budowy instalacji elektrycznej lub nawet kilka lat po jej zakończeniu.
Kiedy chcesz uczynić swój dom wygodnym, oszczędnym, inteligentnym i nowoczesnym.
Kiedy chcesz mieć kontrolę nad swoim domem przez internet z każdego miejsca na świecie.
Gdy chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa obiektu i zminimalizować ingerencję w jego zabytkową architekturę.
Poczta e-mail ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB

Wyobraź sobie następujące sytuacje:

Jest zima ale nie przebywasz stale we wszystkich pomieszczenia swojego domu. System Fibaro za pomocą czujników ruchu wie w których pomieszczeniach przebywasz najwięcej i utrzymuje zaprogramowaną temperaturę tylko w tych pomieszczeniach w których wykryje ruch. W pozostałych pomieszczeniach utrzymuje minimalną temperaturę dzięki czemu oszczędzasz na ogrzewaniu.
Wyjeżdżasz na wakacje ale obawiasz się o swój dobytek. Wiadomo jest że złodziej planuje swoje działania i obserwuje wcześniej dom czy wieczorami świeci się w nim światło czy nie. W jakich godzinach domownicy do niego wracają, itp… Dzięki Fibaro możesz zaprogramować swoje oświetlenie tak by symulowało obecność domowników.
Dzięki stacji pogodowej zintegrowanej z systemem Fibaro oraz różnego rodzaju czujnikom (temperatury, wilgotności, oświetlenia) możesz stworzyć scenariusze które będzie system sam realizował dla Twojego komfortu. Przykładowo podczas długotrwałych upałów system sam włączy zraszacze w ogrodzie i opuści rolety by mieszkanie za bardzo się nie nagrzało.

Jak bardzo takie usprawnienia ułatwiły by ci codzienne życie?

Jak przebiega instalacja systemu Fibaro?

 • Jeżeli podjąłeś decyzję o instalacji systemu inteligentnego domu, to połowę sukcesu masz już za sobą. Resztę zrobimy my. Najpierw dobierzemy sprzęt do Twoich potrzeb i zaplanujemy rozmieszczenie czujników oraz elementów sterujących.
 • Kolejnym etapem jest montaż urządzeń i konfiguracja systemu. Większość z nich montuje się w puszkach za przełącznikami. Montaż jest dyskretny, estetyczny i nie zajmuje wiele czasu. Po zainstalowaniu systemu przeszkolimy cię z jego obsługi.

Masz pytania dotyczące instalacji inteligentnego domu?

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

 • profesjonalny i doświadczony zespół
 • wysoka jakość usług
 • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
 • atrakcyjne ceny
 • bezpieczeństwo danych
 • konsulting
 • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
 • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Sprawdź cenę wdrożenia rozwiązań inteligentnego domu

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!