Rozwiązania dla branży budowlanej

Jesteś tutaj:

POZNAJ NARZĘDZIA, KTÓRE PRZENIOSĄ TWÓJ BIZNES NA INNY WYMIAR

Bezpieczeństwo zasobów informatycznych firmy ma ogromne znaczenie. Wynika to z faktu, że najcenniejszym zasobem każdej organizacji są dane – zwłaszcza tak cenne jak informacje o klientach, kontraktach, sprzedaży, produktach czy know-how firmy. Utrata, a czasem upublicznienie takich danych może doprowadzić do znacznych strat finansowych i wizerunkowych.

Microsoft Teams to centrum dowodzenia dla Twojego zespołu na platformie Microsoft 365.

Zwiększa efektywność pracy, przejrzystość i komunikację między ludźmi oraz poprawia przepływ informacji i obieg dokumentów.

Obecnie kojarzony jest głównie ze szkołami, utożsamiany z komunikatorem z którego według statystyk korzysta już prawie sto pięćdziesiąt milionów użytkowników dziennie i fakt, jest to komunikator, ale czy na pewno na tym jego funkcje się kończą? Okazuje się, że niekoniecznie! To dopiero początek.

Planowanie zadań i monitorowanie postępu nigdy nie było prostsze z Microsoft TO DO i Planner!

Klasyczne wypełnione tablice korkowe, eleganckie kreślone kalendarze i głowa pełna terminów. Lubisz te rozwiązania? My zdecydowanie wolimy narzędzia, które jednym kliknięciem organizują oraz zapamiętują wszystko za nas. Łatwy dostęp, bieżące postępy – a wszystko w jednej aplikacji, dostępnej na różnych urządzeniach.​

  • Microsoft Planner to narzędzie zorientowane na pracę zespołową, którego można używać na wiele sposobów.
  • Microsoft To Do to oparta na chmurze aplikacja do zarządzania zadaniami. Pozwala użytkownikom zarządzać swoimi zadaniami ze smartfona, tabletu i komputera w dowolnym miejscu i czasie. Już nie zapomnisz o niczym!

Zarządzanie dokumentami i projektami

Natychmiastowy dostęp do dokumentacji planistycznej? Bieżąca analiza przebiegu prac, pomimo że realizowane są przez różne osoby, w różnych etapach? Wspólna edycja jednego pliku w tym samym momencie, lecz nie koniecznie przy jednym stoliku?

A przede wszystkim bezpieczeństwo informacji w firmie! – nasza odpowiedź na pytania jest jasna, DA SIĘ

Praca na budowie nie jest bajką. Skomplikowane zlecenia, poganiające terminy, wymagający inwestorzy, a do tego mnóstwo dokumentacji i potrzeba doskonałej organizacji pracy. Ty to wiesz, wiemy to również my! ​

Wiemy też jak to wszystko w prosty sposób ogarnąć – dlatego właśnie wyciągamy do Ciebie rękę!

Masz pytania dotyczące naszego szkolenia?

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • profesjonalny i doświadczony zespół
  • wysoka jakość usług
  • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • bezpieczeństwo danych
  • konsulting
  • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
  • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!