Jesteś tutaj:

Pakiety wdrożeniowe Microsoft 365

Podstawowy pakiet wdrożeniowy Microsoft 365, zawiera między innymi darmową prezentację pakietu Microsoft 365, która pozwala wstępnie zapoznać się z możliwościami Microsoft 365, ale również pomoc w dobraniu odpowiedniej licencji, która zależy od wielu czynników takich jak rozmiar firmy, potrzeby dotyczące współpracy i wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Podstawowy plan wdrożeniowy obejmuje również przypisanie licencji oraz nadanie uprawnień użytkownikom proces ten jest kluczowy dla zapewnienia, użytkownikom dostępu do odpowiednich narzędzi i zasobów, które są niezbędne do wykonywania ich pracy. Pakiet podstawowy oferuje również przekierowanie domeny firmowej oraz utworzenie do pięciu skrzynek udostępnionych.

Rozszerzony pakiet wdrożeniowy Microsoft 365, zawiera między innymi darmową prezentację pakietu Microsoft 365, która pozwala wstępnie zapoznać się z możliwościami Microsoft 365, ale również dwie godziny konsultacji na każde 10 użytkowników które pozwolą na wypełnienie exela wdrożeniowego ze specjalistą. Rozszerzony pakiet wdrożeniowy obejmuje przypisanie licencji oraz nadanie uprawnień użytkownikom proces ten jest kluczowy dla zapewnienia, użytkownikom dostępu do odpowiednich narzędzi i zasobów, które są niezbędne do wykonywania ich pracy. Pakiet rozszerzony oferuje przekierowanie 5 domen firmowych w jednym panelu zarządzania oraz utworzenie do 10 skrzynek udostępnionych ponadto wdrożeniowy pakiet rozszerzony obejmuje migrację poczty z popularnych hostingów (skrzynek skonfigurowanych jako IMAP) oraz weryfikację poczty.

Dedykowany pakiet wdrożeniowy Microsoft 365, zawiera między innymi darmową prezentację pakietu Microsoft 365 włączając w to funkcje zaawansowane które pozwalają na nieco bardziej zaawansowane zapoznanie się z możliwościami Microsoft 365, ale również dwie godziny konsultacji na każde 10 użytkowników które pozwolą na wypełnienie exela wdrożeniowego ze specjalistą. Dedykowany pakiet wdrożeniowy obejmuje przypisanie licencji oraz nadanie uprawnień użytkownikom proces ten jest kluczowy dla zapewnienia, użytkownikom dostępu do odpowiednich narzędzi i zasobów, które są niezbędne do wykonywania ich pracy. Pakiet rozszerzony oferuje przekierowanie dowolnej ilości domen firmowych w jednym panelu zarządzania oraz utworzenie dowolnej ilości skrzynek udostępnionych ponadto wdrożeniowy pakiet dedykowany obejmuje migrację poczty z popularnych hostingów (skrzynek skonfigurowanych jako IMAP) weryfikację poczty oraz migrację kontaktów i kalendarza z Microsoft Outlook.DARMOWA PREZENTACJA

MICROSOFT 365 (1 GODZINA)

PRZEBIEG WDROŻENIA

CENA ZA PIERWSZYCH

10 UŻYTKOWNIKÓW

UTWORZENIE KONT

DLA UŻYTKOWNIKÓW

 

POMOC W DOBRANIU

ODPOWIEDNIEJ LICENCJI

PRZYPISANIE 

LICENCJI

 

NADANIE UPRAWNIEŃ

UŻYTKOWNIKOM


PRZEKIEROWANIE DOMENY

FIRMOWEJ


UTWORZENIE SKRZYNEK 

UDOSTĘPNIONYCH

UTWORZENIE

ALIASÓW

WERYFIKACJA

POCZTY

MIGRACJA

POCZTY

MIGRACJA

KONTAKTÓW / PODPOWIEDZI KALENDARZY
MICROSOFT 365

MICROSOFT 365

PAKIET PODSTAWOWY

NALEŻY WYPEŁNIĆ WDROŻENIOWY 

ARKUSZ EXCEL

600+60 ZŁ NETTO

ZA KAŻDEGO KOLEJNEGO UŻYTKOWNIKA  

1 DOMENA

DO 5 SKRZYNEK


 MICROSOFT 365 

MICROSOFT 365

PAKIET ROZSZERZONY

EXCEL WDROŻENIOWY WYPEŁNIA Z KLIENTEM SPECJALISTA

2 GODZINY KONSULTACJI NA KAŻDE 10 UŻYTKOWNIKÓW

1500+150 ZŁ NETTO

ZA KAŻDEGO KOLEJNEGO UŻYTKOWNIKA

5 DOMEN

W JEDNYM PANELU DO ZARZĄDZANIA 

 

DO 10 SKRZYNEK

1 ALIAS NA KONTO UŻYTKOWANIKA

*


MICROSOFT 365 

MICROSOFT 365

PAKIET DEDYKOWANY

+ PREZENTACJA FUNKCJI ZAAWANSOWANYCH

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

WDROŻENIE PO STRONIE TELEAUDYT LUB DZIELONE Z DZIAŁEM IT KLIENTA

ZA KAŻDEGO KOLEJNEGO UŻYTKOWNIKA

BEZ LIMITU

BEZ LIMITU

BEZ LIMITU

**

TAK

(Z PROGRAMU OUTLOOK)

Ceny podane w kwotach netto

* migracja poczty z popularnych hostingów – skrzynki skonfigurowane jako IMAP
** migracja poczty ze skrzynek skonfigurowanych za pomocą protokołu POP3

Ceny promocyjne dotyczą nowych Klientów biznesowych z liczbą licencji Microsoft 365 w zakresie 11-300 dla płatności z góry. To nie jest oferta.

Zapytaj o wycenę dla swojej firmy

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!