MICROSOFT 365 BACKUP

Jesteś tutaj:

Microsoft 365 (dawniej Office 365) dla firm – wszystko, czego potrzebuje nowoczesne przedsiębiorstwo

W obecnych czasach praca zdalna stała się normą. Firmy, które decydują się na rozwiązania wspierające ten rodzaj pracy, otwierają się na specjalistów z każdego miejsca w Polsce. Jest to atut dla każdego pracownika jak i pracodawcy. W takiej sytuacji najlepiej postawić na zaufane, sprawdzone systemy, które wspomogą firmę. Microsoft 365 dla firm (dawniej Office 365) to nie tylko wygodna praca nad projektami z dowolnego miejsca, ale także bezpieczeństwo Twoich danych, przechowywanie danych w chmurze z dostępem dla pracowników oraz szybka współpraca działów. To również gwarancja szybkiego odzyskania danych, w razie ich utraty. Microsoft 365 dla firm – to zestaw narzędzi, który zapewni Ci:

 • Kontrolę nad swoimi danymi i urządzeniami firmowymi – dzięki Microsoft 365 masz wszystko pod ręką w jednym panelu administracyjnym.
 • Przechowywanie i udostępnianie plików przez chmurę. Pliki możesz edytować w tym samym momencie w wiele osób!
 • Profesjonalną pocztę email – korzystaj z poczty na dowolnym urządzeniu z synchronizacją maili, kontaktów i kalendarzy. Zapomnij o spamie!
 • Komunikację i pracę zespołową dzięki aplikacji Microsoft Teams – alternatywie do Slacka.

MICROSOFT 365, DAWNIEJ OFFICE 365 DLA MAŁYCH FIRM

Zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa mogą liczyć na korzyści z używania Office 365 dla firm (obecnie dostępnego pod marką Microsoft 365). Decydując się na korzystanie z Office 365 dla małych firm, przede wszystkim dbasz o rozwój swojej firmy. To nowoczesna technologia, dzięki której wszelkie dane, dokumenty, informacje o projektach itp. będą bezpieczne. Dostępność do tych rzeczy z każdego miejsca gwarantuje elastyczność pracy pracownikom, a taka formuła pracy jest obecnie przez nich mocno ceniona. Zadowoleni pracownicy, sprawne działanie systemów to korzyści dla całej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Microsoft 365 dla firm, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą na każdym etapie tego procesu i upewnią się, że wszystko zadziała prawidłowo.

Co zyskasz wraz z pakietem Microsoft Office 365 dla firm?

Bezpłatne doradztwo w zakresie doboru pakietu i jego wdrożenia
Komfort i większą wydajność pracy dzięki synchronizacji danych na wielu urządzeniach i opcji współdzielenia plików
Pakiet narzędzi dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb (bazowo: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Poczta, Skype dla firm, Kalendarz, Sway).
Płynne przejście ze starych rozwiązań na nowe, oszczędzasz czas i nerwy, ponieważ instalacja i konfiguracja leży po stronie Teleaudyt
Szkolenie pracowników z zakresu obsługi narzędzi = brak przestojów pracy
zawsze najnowsze wersje programów
Usługi chmurowe - łatwo udostępnisz zasoby i umożliwisz wspólną pracę nawet na tym samym pliku
W zależności od wybranego planu korzystanie z usługi lokalnie (oprogramowanie zainstalowane na komputerze), bądź online w chmurze
Jako klient Teleaudyt.pl otrzymujesz dostęp do usługi Office 365 w modelu sprzedaży Cloud Solution Provider w rozliczeniu miesięcznym, gdzie możesz elastycznie zwiększać lub zmniejszać ilość usług w zależności od Twoich bieżących potrzeb
Gwarancję Microsoft bezawaryjnego działania usług na poziomie 99,9%.

Masz pytania dotyczące pakietu MS Office 365 dla firm?

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

 • profesjonalny i doświadczony zespół
 • wysoka jakość usług
 • kompleksowe usługi informatyczne dla firm
 • atrakcyjne ceny
 • bezpieczeństwo danych
 • konsulting
 • wsparcie informatyczne zdalnie i stacjonarnie
 • wykluczanie sytuacji kryzysowych, np. awarii serwerów

ILE TO KOSZTUJE?

Sprawdź cenę naszej usługi Office 365 dla firm

Interesują Cię nasze usługi?

Masz więcej pytań dotyczących naszej oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT MICROSOFT 365 BACKUP

Co to jest usługa backup i dlaczego jest ważna?

Usługa backup polega na tworzeniu kopii zapasowych danych z komputera lub urządzenia mobilnego na zewnętrznym nośniku lub w chmurze. Jest to ważne, ponieważ pozwala na odzyskanie danych w razie awarii, kradzieży, zniszczenia lub przypadkowego usunięcia plików.

Jak często należy wykonywać backup i co należy uwzględnić?

Częstotliwość wykonywania backup zależy od tego, jak często zmieniają się dane i jak ważne są dla użytkownika. Zasadniczo im częściej tym lepiej, ponieważ minimalizuje się ryzyko utraty danych. Jednak należy również uwzględnić pojemność nośnika lub chmury, czas trwania procesu i koszt transferu danych. Niektóre usługi backup oferują automatyczne lub zaplanowane kopie zapasowe, co ułatwia utrzymanie aktualności danych.

Jak sprawdzić czy usługa backup działa poprawnie i jak odzyskać dane w razie potrzeby?

Aby sprawdzić czy usługa backup działa poprawnie, należy regularnie sprawdzać stan kopii zapasowych i porównywać je z oryginalnymi danymi. Można również wykonać testowy przywrót danych z kopii zapasowej i sprawdzić czy są one kompletnie i nieuszkodzone. Aby odzyskać dane w razie potrzeby, należy skorzystać z funkcji przywracania danych oferowanej przez usługę backup i wybrać odpowiednią kopię zapasową do odtworzenia.