Microsoft Office 356

Usługi chmurowe, G Suite, Microsoft Office 365, Azure, rozwiązania dla firm, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Poczta, Skype dla firm, oprogramowanie dla firm, wirtualne maszyny, bazy danych SQL, kopie zapasowe.

Usprawnij swoją pracę w firmie lub w domu poprzez skorzystanie z zaawansowanych narzędzi firmy Microsoft. Poczta, Dokumenty, Kalendarz, OneDrive, Skype to aplikacje chmurowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca. Rozpoczęcie korzystania z technologii Microsoftu jest bardzo proste! Dzięki wsparciu naszej firmy, proces wdrażania nowych narzędzi przebiega szybko i sprawnie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy wdrażają cały pakiet usług  Office365 w Twojej firmie, dzięki czemu Twoja praca staje się przyjemniejsza i bardziej zorganizowana.

Wdrożenie usług odbywa się w oparciu o cztery proste etapy:

  1. Analiza potrzeb – w trakcie spotkania z Klientem poznajemy wszystkie potrzeby i jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązania, które w optymalny sposób będą wspierać go w jego obowiązkach.
  2. Określenie zakresu prac – Na tym etapie podsumowujemy rozwiązania wspólnie opracowane z Klientem oraz określamy termin wdrożenia i wyceniamy wybrane usługi.
  3. Konfiguracja aplikacji przez informatyka – Nasi specjaliści tak skonfigurują aplikacje, aby spełniały one wymagania Klienta i jak najbardziej ułatwiały mu pracę. Dopilnujemy również aby wszystkie nowe narzędzia, w jak najlepszy sposób zintegrowały się z istniejącą infrastrukturą – serwerami Microsoft, oprogramowaniem do zarządzania firmą – ERP.
  4. Szkolenie z obsługi aplikacji – Aby jak najszybciej mieć możliwość korzystania z potencjału jaki dają Ci aplikacje chmurowe, prowadzimy szkolenia przygotowawcze dla wszystkich Twoich pracowników firmy. Pokazujemy, co zrobić aby codzienne zadania były realizowane efektywniej.

W zależności od wybranego planu, z usług można korzystać lokalnie (oprogramowanie zainstalowane na komputerze), bądź online w chmurze.

W zależności od wybranego planu, z usług można korzystać lokalnie (oprogramowanie zainstalowane na komputerze), bądź online w chmurze.

Jeśli Office 365 to za mało, Microsoft oferuje usługi AZURE – usługa która oferuje ponad 60 produktów np.: Wirtualne maszyny, Bazy danych SQL, Kopie zapasowe, wirtualne sieci, aplikacje mobilne i wiele innych. Firma Teleaudyt posiada status Silver partnera Microsoftu, a wśród  nich: Cloud Solution Provider

CSP do doskonały model sprzedaży Office 365 i Usług Online w rozliczeniu miesięcznym. Powyższy system rozliczeń pozwala elastycznie włączać, wyłączać (czyli zwiększać bądź zmniejszać) ilości usług w zależności od  bieżących potrzeb klienta. Zakupując subskrypcje w modelu CSP możemy w każdej chwili zmienić plan usługi, więc dzięki temu płacimy tylko za realnie wykorzystane Usługi.

Usługi chmurowe i Chmura prywatna (ang. private cloud)  - pojęcia związane z udostępnianiem zasobów, bądź usług IT za pośrednictwem sieci Internetowej. Przykładem tego typu rozwiązań jest Chmura Microsoftu, a w niej, jak wyżej - Office 365.

Jest to forma usługi typu: Software as a Service (w skrócie SaaS, z ang. oprogramowanie jako usługa). Microsoft chwali się gwarancją bezawaryjnego działania usług na poziomie 99,9%. Bazowo otrzymujemy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Poczta, Skype dla firm, Kalendarz, Sway –  gdzie wszystkie powyższe programy, zawsze występują w najnowszej wersji, gdzie pliki możemy współdzielić z innymi użytkownikami, ba nawet wspólnie pracować na jednym pliku.

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową, nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.  Możesz również odwiedzić nas w Krakowie przy ulicy Klasztornej 31. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

TOP

Facebook

Google Plus